anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje konto zostało zawieszone?

allegrowiicz
#7 Wielbiciel#

Witam.

wczoraj otrzymałem informacje ze moje konto jest zawieszone z racji tego ze ludzie z dzialu bezpieczenstwa maja podejrzenia(tak tylko podejrzenia) co do tego ze z innego konta ktore zostalo zawieszone moze korzystac ta sama osoba.

okazuje sie ze konto zalozono 12 lat temu,i te 12 lat temu zostalo zawieszone,ktos teraz sie zjarzyl ze z moim kontem jest jakis zwiazek.Ja tego drugiego konta nie zakładalem,w toku rozmowy wyszlo ze jest ono na inna osobe.

na pytanie co mam zrobic jak wyjasnic sprawe ,bo nie wiem jak niby powiazali moje z tamtym kontem odp.-ze nie moga ujawniac mechanik ktorych uzyli ze wlasnie takie powiazanie powstalo.

na pytanie ze jesli to moze moje konto(moze mialem amnezje i zalozylem takie konto) ale tam widnieja inne dane osobowe inny nr tel(probowalem resetowac haslo jednak numer nie jest moj) to moze ktos sie wkradl na to konto,albo ktos "znajomy" sie wtedy logowal-to jesli mam podejrzenie o wlamanie na konto mam isc na policje( tak mam isc na policje po 12 latach)

reasumujac osoba dla mnie anonimowa ,nieznana cos zrobila na koncie za co zostalo zawieszone ,jest powiazane ze mna(nie wiem co jak i gdzie) i moje przez to tez jest zawieszone bo sa podejrzenia ze to ta sama osoba.Nie moge otrzymac jakichkolwiek informacji bo wiadomoi danych osobowych nie podadza tamtej osoby,ale moze jakis szczegol kiedy dokladnie konto zablokowali,co moze tam bylo wystawiane zeby mnie naprowadzic na ta osobe to otrzymałem odp. ze jesli osoba z tamtego konta nie wyjasni tego co zaszlo na tamtym koncie mi nie oblokuja,a ja jak nie wnosze nic do sprawy to mi nie beda juz odpisywac i tak tez zrobili 🙂

 

Macie pomysly co mozna w takiej sytuacji zrobic?bo co jesli oni sie rypneli i nieslusznie mnie powiazali z tamta osoba? ale tego sie nie dowiem bo nie napisza nic 😞

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@allegrowiicz nie przypuszczam żeby się rypneli, wielu tu pisało o powiązaniach i blokadach ale nikt nie ciągnął tego dalej, widocznie było prawdziwe 🙂  

Jeśli jesteś na 100 % pewny że to błąd wezwij allegro pisemnie do zniesienia blokady, potem prawnik i do sądu innej drogi nie ma 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

allegrowiicz
#7 Wielbiciel#

ale czy oni sa powazni? po 12 latach oni sie z tym obudzili? 🙂 nie wiem nawet o co chodzi a nie napisza nawet pol slowa,na nowe konto nie wyrazaja zgody i okazuje sie ze z dnia na dzien stracilem calkowity dostep do kupowania bo wyszla jakas akcja z dup.. ehh

oznacz moderatorów

allegrowiicz
#7 Wielbiciel#

@kostas11  wole sie zapytac bo allegro to widze jakies specyficzne myslenie ma.Czy zona moze zalozyc na siebie konto?czy tez uznaja to za powiazanie?:D bo dotad i tak zamawialem tylko rzeczy dla zony i dzieci wiec tak naprawde to ona najwiecej stracila na tym absurdzie 🙂 ale nie wiem czy jest sens zakladania na nia konta bo zaraz powiedza ze to ja na tym koncie siedze 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@allegrowiicz żona może ale jak wyłapią że korzystasz z jej konta to polecą wszystkie i nigdy już nie dokonasz tu zakupu 😞

Chodź powiem że różnie może być, najlepiej spytaj się działu bezpieczeństwa ?

Mam wrażenie że się domyślasz co było powodem 😉 uwierz ale żeby robić takie akcje muszą mieć 99,9 % pewności bo jak by taki klient czy firma poszła do sądu to by mogło ich to drogo kosztować + straty wizerunkowe 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@kostas11 a nie pamiętasz akcji jak zawiesili komuś konto (konta?) firmowe bo się okazało, że PRACOWNIK nie opłacił jakichś swoich PRYWATNYCH należności względem allegro?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

a kupiony używany komputer też przyczynil się do blokady .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@starling_shop pamiętam wiele takich ale to był pracownik z firmy a potem otworzył swoją, ale powiem Ci szczerze, nikt nie napisał jak się to rozwiązało, czy wygrał w sądzie itp. więc jak większość postów nie piszą całej prawdy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@kostas11 chyba mówimy o innych przypadkach. W tamtym wątku udzielała się też moderacja i dawali jasne wytyczne, że dopóki należność pracownika nie zostanie uregulowana to kont nie odblokują a była to jakaś kosmiczna kwota.

oznacz moderatorów

allegrowiicz
#7 Wielbiciel#

@kostas11 moze to zabrzmi debilnie i banalnie ale wiesz...po takich uzasadnieniach a raczej ich braku z ich strony moge sie spodziewac wszystkiego,ale jak oni moga zobaczyc ze ja niby skorzystalem z jej konta? ja i tak nic nie zamawiam dla siebie no ale...po nich sie wszystkiego mozna spodziewac.To jak zona kupi meskie gacie to zablokuja konto bo pomysla ze ja jej wszedlem na konto zeby sobie gacie kupic?:D 

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

@allegrowiicz zablokują po IP na przykład.

oznacz moderatorów