anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje oferty nie są oznaczone "Dostawa Jutro"

dazmatrade
#7 Wielbiciel#

Cześć dlaczego moje aukcje nie są oznaczone zielonym napisem "Dostawa Jutro" czasami zdarza się że wyświetla się to pod wieczór i na drugi dzień znowu nie mam oznaczenia. W ustawieniach dostawy mam zaznaczone dostawę tego samego dnia do (x) godziny. I wysyłam przesyłki InPost paczkomat  w większości tego samego dnia. Aby kurier zdarzył odebrać zamówienia złożone do (x) godziny. W swoich dostawach mam praktycznie wszystkie oferty Smart (DHL,UPS,dpd,InPost) ale mam także dostawy mini przesyłka i list polecony. Jest to możliwe że metody dostawy Pocztą Polską   psują mi czas dostawy ?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dazmatrade Cześć. To zależy od wielu czynników, ale w Twoim przypadku:
- masz za mało zamówień, żeby system brał pod uwagę cut offy, czyli godziny graniczne (mniej niż 10 zamówień w ciągu ostatnich 28 dni dla danego przewoźnika — w Twoim przypadku DPD i Poczta Polska). 
- masz odpowiednią liczbę zamówień (dla InPost), ale nie wysyłasz paczek zgodnie z deklaracją (na 17 zamówień zgodnie z deklaracją przed godziną graniczną wysłałaś 13, co daje zaledwie 76% spełnialności cut offu — powinno być minimum 95%). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów