anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje wypłaty są nieaktywne?

malinowski_l
#7 Wielbiciel#

Witam. Ktoś zakupił ode nie przedmiot jednak wyskakuje wypłaty nieaktywne i 0zl mimo że payu jest aktywne

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@malinowski_l  może masz ustawione automatyczne wypłaty.

Albo kupujący jeszcze Ci nie zapłacił.

zobacz tutaj Środki i historia operacji 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@malinowski_l Jeżeli masz tam zero zł, to kupujący nie zapłacił, chyba że miałeś ustawione automatyczne wypłaty na swoje konto bankowe, wtedy pieniądze od kupującego wyszły już na Twój rachunek bankowy. Sprawdź, czy masz tam gdzieś informację o wypłacie, jeśli nie, kupujący nie zapłacił. Przy stanie konta zero zł zawsze wypłaty są nieaktywne, aktywne są wtedy, gdy masz coś do wypłaty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@malinowski_l Nie zapłacił, nie wysyłaj, może wcale nie zapłacić, często tak jest na AL.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@malinowski_l sprawdziłam to i wyplaty są aktywne, tylko status płatności od kupującego to "nieudana", a kiedy masz 0 zł na saldzie to wypłaty są nieaktywne, tylko dlatego, że nie ma czego wypłacić. Dlatego najlepiej będzie jeśli napiszesz do kupującego z informacją, że jego wpłata nie przeszła (może to sprawdzić w zakładce kupione) i prosisz o ponowienie płatności. Nie wysyłaj przedmiotu, dopóki nie otrzymasz potwierdzenia wpłaty od Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

malinowski_l
#7 Wielbiciel#

Tak, tak wysyłam zawsze jak zostanie opłacone. Kupujący nie odpisuje. Dzięki wszystkim za odpowiedź. 

oznacz moderatorów