anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego moje wypłaty zostały zablokowane na rok czasu?

gigantyczny
#8 Zapaleniec#

Moje konto zostało ograniczone wydaje mi się że przez opóźnione rozliczenie z allegro ale nie jestem pewien bo powód nie został mi podany do dnia dzisiejszego. Wykonałem rozliczenie ale PAYu chciał mnie na nowo weryfikować. Wysłałem ponownie 1.01zł na ich konto, moje konto zostało zweryfikowane a w tym samym mailu dopisali że będę mógł wypłacać dopiero za rok... Ktoś coś na ten temat? -_-

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gigantyczny Konsultuję tę sprawę. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gigantyczny Allegro czasem wysyła informacje o blokadzie wypłat na rok. Zapytaj ich o podstawę prawną i o odsetki. Zwykle bywa tak, że po interwencji sprzedającego lub po zgłoszeniu sprawy tutaj, publicznie, blokada jest szybko zdejmowana. Jest też zapewne taka grupa użytkowników, którzy się z tym godzą i nie protestują, a wtedy ich pieniądze są przetrzymywane i korzysta z nich pośrednik. Oni tak próbują, jak się uda, to trzymają 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gigantyczny Dostałam informację, że konieczny będzie Twój kontakt w tej sprawie przez formularz. Dział bezpieczeństwa może przekazać wyjaśnienia tylko Tobie bezpośrednio.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

gigantyczny
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc, już to zrobiłem i otrzymałem wytyczne w celu odblokowania ograniczeń.

oznacz moderatorów