anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego muszę płacić prowizje za przesyłkę?

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Tak jak w temacie. Czy to normalne, że ja muszę płacić prowizje za przesyłkę? Nie dość, że płacić trzeba 1 zł lub 2 zł za dostarczenie inpostem to jeszcze zdarzają się opłaty za prowizje...

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

Nie musisz. Na Allegro Lokalnie nie ma prowizji od przesyłek.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hoth24BrickStore to wynika z regulaminu , nic nie zrobisz poza doliczeniem tego kosztu do koncowej ceny produktu .🤔

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

10 lat temu kiedy zaczynałam sprzedaż to było zupełnie inne allegro, były opłaty od wystawienie i wyróżnienia. Opłaty od wyróżnień płaciło się raz w miesiącu. Koszt dostawy opłacał klient a nie my. Allegro wyróżniało sie tym ,że rzeczywiście można było kupić taniej niż wszędzie. Ja byłam zadowolona i moi klienci również.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ulaabc teraz płacisz więcej , ale klienci mają ,,smarta ,, , POK oraz wiele innych udogodnień i również są zadowoleni .

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Pomyśl matematycznie😁

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ulaabc matematycznie ? ... więc napiszę Ci powiedzenie ,, z pustego i Salomon nie naleje ,, POK , smart ,, to są koszty , od lat największą barierą przed zakupem na allegro był koszt przesyłki i możliwość trafienia na minę , aktualnie te bariery dla klienta zniknęły , to prawda ich koszty są ukryte w cenie towaru .... cóż KLIENT NASZ PAN .

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Tak tylko ze sa sprzedawcy ktorzy np nie moga sobie odliczac takich kosztow - nie uwazacie ze allegro podchodzi do sprzedawcow troche nie fair? Nawet jesli mimo wszystko prowizja od kosztow transportu to chyba juz kradziez legalna pieniedzy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hoth24BrickStore odliczyć ... ? . Końcową cenę towaru ustalasz Ty i nikt więcej na to nie ma wpływu , ustal ją na takim poziomie , żeby satysfakcjonowała Ciebie i klientów , jeśli tego odpowiednio nie wyważysz ....... dopowiedz sobie sam 😁

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

słuchaj, nie jestem cebula i nie doliczam kosztów do towaru jak 95% polskich sprzedawców. Wydaje mi się , że lepiej mieć mniej niż w ogóle 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Przepraszam Hoth24BrickStore , ale chyba źle mnie zrozumiałeś . Allegro nie jest czymś co Ci się należy , możesz koszystać z usług , ale na ściśle określonych warunkach . Jesteś przedsiębiorcą i musisz szukać grosza . Nie twierdzę ,że działania allegro mi się podobają , ale je akceptuję lub nie i szukam innych kanałów sprzedaży .

oznacz moderatorów

ulaabc
#9 Pomysłodawca#

Klient i tak płaci za koszt przesyłki tylko o tym nie wie, bo jest to inaczej podane. Nie bądźmy takimi obrońcami allegro, za to nam nikt nie płaci. mdrogeria

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ulaabc tak Ula 🙂 masz rację ,ale  jesteś przedsiębiorcą  , .... Tobie płaci klient . Bronię allegro czy nie , jakie to ma znaczenie ... akceptuję warunki . Wiele działań allegro mnie też się nie podoba , ale cóż .... TO ICH PODWÓRKO .

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

To są podobno światowe standardy w e-commerce 🙂

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Bez przesady chyba tylko tutaj

oznacz moderatorów