anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam żadnych komentarzy?

JagodaMi84
#7 Wielbiciel#

Witam od niedawna jestem sprzedającym na allegro .Jako początkująca osoba mam centrum zniżek i promowanie ale wchodząc na allegro nie wyskakuję jako promowana osoba szukam się i nic od miesiąca nic nie sprzedałam już mi smarta wyrzucili ponieważ nie mam żadnych komentarzy ani pozytywnych komentarzy

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JagodaMi84 Cześć 🙂 Twoje oferty jak najbardziej są widoczne na Allegro: 

ko_alka_0-1663857278198.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Masz wystawione tylko 15 ofert. 

Masz 2 oferty kupna.

To bardzo dobrze. 

Żeby coś sprzedawać na All - musisz wystawić dużo więcej. Poświęcić na to sporo czasu, pracując wieczorami i po nocach. 

Ceny - zyski - na początek musisz ograniczyć do kilku zł - chyba nie myślisz, że jak wystawisz kilka aukcji, to kupujący zaraz się na nie "rzucą" ? To tak nie działa, sprzedaż na Allegro to ciężka praca, bez dni wolnych, bez urlopów, z minimalnym zarobkiem, ciągłe siedzenie przy aktualizacji ofert itp. Masz "benefity" jako nowy sprzedawca - korzystaj z nich, wystawiaj jak najwięcej w tym okresie, korzystaj ze wszelkich zniżek. Potem będziesz musiała nieco to skalkulować.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów