anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam aktywnej opcji Allegro Pay Business?

biuromegax
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

dlaczego przy moich aukcjach nie mam aktywnej opcji spłaty z odroczeniem, pomimo tego, że widnieje komunikat "Status sprzedaży z Allegro Pay Business: aktywna." Proszę o odpowiedź. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuromegax Czy możesz podać mi przykładowy numer oferty i przesłać pełen zrzut swojego ekranu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

biuromegax
#7 Wielbiciel#

Przesyłam link do sklepu z ofertami: 

https://allegro.pl/uzytkownik/biuromegax 

Z panelu sprzedawcy widzę informację o spłacie z odroczeniem w swoim sklepie, natomiast z panelu Klienta nie ma takiej informacji. Po wejściu w aukcję nie ma też sposobu płatności Allegro pay. Pierwsze dwa screeny to perspektywa kupującego, natomiast trzeci screen to perspektywa moja, sprzedającego. 

 

unnamed.pngunnamed (1).pngPrzechwytywanie.PNG

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuromegax to prawidłowe działanie, ponieważ dla kont firmowych rozdzieliliśmy widoczność ofert na:

  • oferty przeznaczone głównie dla zakupów firmowych,
  • oferty przeznaczone dla zakupów konsumenckich. 

Oznacza to, że w widoku dla kupujących wyświetlamy wszystkie oferty. Natomiast kontom firmowym w widoku biznesowym wyświetlamy oferty, które mają opcje:

  • faktura VAT,
  • faktura VAT marża,
  • faktura bez VAT.

Jeśli chcesz przełączyć widok zmiany wyglądu serwisu, czyli wyboru kontekstu w jakim jako użytkownik konta firmowgo kupujesz na Allegro, musisz przejść do rozwijanego menu, w sekcji “Moje konto” w zakładce “Konto”.

 

_HolaOla__0-1688810193040.png

 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

biuromegax
#7 Wielbiciel#

Nasi Klienci nie mają możliwości kupienia naszych ofert poprzez Allegro Pay. Nie chodzi mi o widok, tylko o możliwość wyboru płatności Allegro Pay. 

oznacz moderatorów

biuromegax
#7 Wielbiciel#

Mam tak we wszystkich ofertach.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuromegax aby możliwość płatności przez Allegro Pay pojawiła się w Twoich ofertach musisz spełnić kilka warunków, m.in. Twoje konto musi być aktywne 60 dni. Twoje zostało zarejestrowane 14.06.2023 r., więc nie spełnia jeszcze tego kryterium. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów