anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę połączyć artykułów z katalogiem ?

OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego nie mogę połączyć artykułów z katalogiem ? Czy te nie połączone są niewidoczne w mojej ofercie ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@OMPOZNAN Opisz dokładnie problem, który się pojawia, kiedy próbujesz połączyć oferty z produktami. Podaj też numery ofert, których dotyczy ten problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

OMPOZNAN
#9 Pomysłodawca#

Nie udało się połączyć z Katalogiem 1 oferty.

Oferta 12236820229 - Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu. Taki napis mi się pojawia jak chce połączyć , przesyłam link do produktu ,z którym mam problem : allegro.pl/offer/12236820229  Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@OMPOZNAN Jeśli masz pewność, że wpisujesz poprawny kod EAN w swojej ofercie, możesz zgłosić błąd w produkcie, do którego ten EAN jest już przypisany w naszym katalogu. Tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

 Dzień dobry

Próbuję wznowić ofertę .  Dostaję komunikat że nie mogę jej wznowić bo mam niepoprawny EAN a poprawny jest  taki i taki co jest nieprawdą mam produkt przed sobą 🙂 i podawany przez Allegro EAN jest nieprawidłowy. Zresztą ten EAN jest podawany do dwóch produktów ten sam . Proszę o pomoc nie mogę sprzedawać 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@biotina_pl Zgłoś błędy w produktach, jak zaleciłam tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów