anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wpisać parametru "model"?

EmiliaEMh
#8 Zapaleniec#

Mam problem z wystawianiem ofert jeżeli chodzi o prametr MODEL ... nie można wpisać poprawnego modelu przedmiotu,ponieważ system tego nie uznaje... zmieniam kombinuje ... i moge wpisac tylko jedną cyfrę ... to nie jest zgodne z parametrami oferty.Kupujący ma prawo wiedzieć jaki jest model danego przedmiotu... Wpisując jedną cyfrę (bo tak tylko system przyjmuje) wprowadzam w błąd ludzi 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EmiliaEMh podaj proszę jaki przedmiot wystawiasz (może być numer oferty lub EAN)? Sprawdzę to dla Ciebie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EmiliaEMh
#8 Zapaleniec#

Tu chodzi o każdy jeden przedmiot,tam gdzie jest wymagany ten parametr,ale podam ostatni który wstawiałam nr. oferty 11362443175  EAN 778809011946 Będę wdzięczna 🙂

oznacz moderatorów

EmiliaEMh
#8 Zapaleniec#

250566260_742241467172519_4494314470815994975_n.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EmiliaEMh spróbuj proszę połączyć tą ofertę z katalogiem produktów. Mamy ten produkt w katalogu, a parametry identyfikujące to Marka, Model, Kolor dominujący, Kod producenta i EAN. Tylko upewnij się proszę, że to się zgadza z przedmiotem, który wystawiasz, bo dane się trochę różnią. Model: EV-660, Kolor dominujący: niebieski, Kod producenta: 6+321312. 
Ofertę połączysz z katalogiem w zakładce Moje oferty wybierając [Akcje],
 a następnie "Edytuj".W sekcji Parametry produktu kliknij proszę w link [Wybierz produkt]. Przeniesiemy cię do wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz produkt odpowiadający przedmiotowi z twojej oferty (najwygodniej podać EAN), dodaj produkt do swojej oferty, a następnie zapisz swoje zmiany.
Daj proszę znać czy to rozwiązało poblem?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów