anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków z allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
RedVviper
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wypłaceniem moich środków. Właśnie sprzedałem przedmiot, dostałem pieniądze na konto allegro ale nie mogę wypłacić, mam szary przycisk, mimo tego, że PayU są aktywne i właśnie tam znajdują się pieniądze, a dzień wcześniej normalnie działało i mogłem wypłacać.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RedVviper Wypłaty przez PayU na Twoim koncie nie są aktywne, czy w tej zakładce dołączyłeś wymagane dokumenty?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RedVviper
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ Jak nie są aktywne jak mam podpisane, że są i tak jak napisałem wcześniej, wypłacałem już wcześniej pieniądze za pomocą środków PayU. Tylko Przelewy24 mam nie aktywne i tam mogę uzupełnić dokumenty i dałem tam właśnie w tym momencie dowód osobisty ale dla mnie to bez sensu skoro to te PayU ma być aktywne, a ewidentnie jest napisane, że mam. Jeszcze tutaj dołączę zdjęcie jak u mnie ta zakładka wygląda.Zrzut ekranu 2021-12-31 084119.jpg

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@RedVviper Dzięki, sprawdziłam ponownie sytuację na Twoim koncie i wypłata przez PayU jest już zlecona i rozpoczęta, dlatego środki powinny pojawić się na Twoim koncie maksymalnie do końca poniedziałku. Gdyby się tak nie stało, napisz proszę tutaj ponownie. Będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
RedVviper
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc właśnie wypłata się odblokowała i normalnie mogłem wypłacić, teraz tylko czekam na przelew.

oznacz moderatorów