anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę wypłacić środków?

Marek-2018
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie mogę ich wypłacić na dowolne konto? Dlaczego nie akceptuje sie Revoluta Zen czy Cinkciarza? Dlaczego to jest taaaaki big problem? Czy chodzi o przylaszczenie pieniędzy?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marek-2018, jest to kwestia zależna od operatorów płatności. Natomiast zarówno PayU, jak i Przelewy24, akceptują rachunek zagraniczny Revolut.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Marek-2018
#8 Zapaleniec#

Wyplaty na rachunki zagraniczne to 100zl/miesięcznie. Nie bądźcie śmieszni. Wasi operatorzy to Wasz problem. Wybraliscie obstruktorów-uzurpatorów to i tacy jesteście. Nasze pieniądze nie są Wasze i macie obowiazek je oddać nam na wskazany przez Nas rachunek. Przelewy chyba umiecie robić. Wiem że mowisz co musisz ale zapytam się uokika czy przetrzymywanie pieniędzy bez zgody i w sprzeciwie właściciela tychże pieniędzy nie jest przypadkiem nielegalnym  przywlaszczeniem. Chciałbyś bym to ja trzymał twoj portfel?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Marek-2018 Nie masz racji i nie masz o co robić awantur. To operator płatnośc (czyli PayU lub P24) jako firma prywatna decyduje o tym z kim chce współpracować, a z kim nie > i nikt nie może jej narzucać partnerów.

Nawet ZUS jako instytucja państwowa dopuszcza do potwierdzania logowania się na ich stronie raptem 6 banków do potwierdzenia tożsamości > dlaczego tam nie spróbujesz się awanturować, że Ty chcesz przez "cinkciarza"

Zakładając konto zaakceptowałeś regulamin > trzeba się było ze wszystkim zapoznać. Poza tym to nikt Cię nie zmusza do sprzedaży przez Allegro > jest cała masa innych kanałów sprzedaży.

Możesz iśc na skargę do UOKiK-u > nic nie uzyszkasz.

To tak samo jakbyś chciał zmusić firmę XXX do współpracy z Tobą > masz takie same szanse = 0🤣

oznacz moderatorów

Marek-2018
#8 Zapaleniec#

A wiesz o tym że z Revo można robić przelew od 8 zeta a wy chceciel 1.01zeta. Chyba nie wiesz co mówisz. Najpierw się dowiedz a później doradzaj.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marek-2018, gdy niemożliwy jest przelew 1,01 zł, możesz przelać najmniejszą możliwą kwotę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów