anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie mogę wysłać wybranym przez klienta "Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie"

globos
#7 Wielbiciel#
Dlaczego nie mogę wysłać wybranym przez klienta opcją "Allegro Pocztex Kurier 48 pobranie"? Po wypełnieniu wszystkich potrzebnych rubryk, przechodzę tak jak zawsze dalej i klikając "zamawiam" wyświetla mi się komunikat o treści: 
Błąd przetwarzania Nie można zamówić wybranej paczki: Brak dopisanych kart. Skontaktuj się z opiekunem klienta Poczty Polskiej.
Skontaktowałem się z moim opiekunem klienta i dostałem odpowiedź, że Poczta Polska nie ma wpływu na tą sytuację, ponieważ Allegro przejęło niektórych ich klientów i należy załatwiać to bezpośrednio z Allegro. Dodatkowo, gdy kupujący wybierze opcję "Allegro Pocztex Kurier 48" {bez pobrania), wtedy mogę bez problemu wysłać przesyłkę. 

Proszę o pilne rozwiązanie tego problemu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@globos, skonsultowałam Twój problem. Niestety, komunikat wskazuje na nieprawidłowe ustawienia związane z Twoją umową z Pocztą Polską, dlatego sytuację powinieneś wyjaśnić bezpośrednio z przewoźnikiem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

globos
#7 Wielbiciel#

Tak jak napisałem wcześniej, mój opiekun z Poczty Polskiej poinformował, że przejęło mnie Allegro i ona nie może nic zrobić. Do wczoraj wszystko było ok z wysyłkami pobraniowymi, a teraz musiałem wysłać poprzez Apaczka 2 paczki do klienta. 

PROSZĘ O POMOC .

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@globos, niestety tutaj sprawię powinien wyjaśnić przewoźnik.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@globos pamiętaj że poczta zmienia teraz umowy z kurier 48 na pocztex 2.0, nie wiem kiedy będzie migracja i do kiedy trzeba zmienić to w cenniku allegro 😞 może to jest przyczyną ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11

A to nie są dwie różne usługi? Kilka dni temu dostałam aneks do umowy jak zawsze na kurier 48.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg tak są dwie różne ale poczta zastępuje Kurier48 i mam już podpisaną umowę na Pocztex2.0, pytanie kiedy allegro to zmieni lub od kiedy trzeba to zmienić w cenniku ?

Poniżej wiadomość od opiekuna :

Informuję ponownie, że usługa Pocztex Kurier 48 jest usługą wygaszaną, zastąpi ją od 01.07.2022 roku usługa Pocztex w serwisie Kurier

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11

Wczytałam się wnikliwie w swoją umowę i faktycznie jest tam mowa, że kurier 48 tylko do 30.06.202. Dobrze, że masz jakiegoś solidnego opiekuna bo mój widocznie liczy na to, że przestudiuję 30 stron drobnym druczkiem i sama wszystko wyłapię 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów