anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę zamówić podjazdu kuriera Allegro Pocztex kurier 48 ?

marekkoziel
#8 Zapaleniec#

Po zmianach znikła opcja zamówienia podjazdu kuriera Pocztex wczoraj była s dzisiaj już nie ma.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

kostas11
#21 Demiurg#

@marekkoziel Przecież Kurier 48 nie zamówisz, do tego trzeba oddzielnej umowy na podjazdy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marekkoziel
#8 Zapaleniec#

Jeszcze przed wczoraj był u nas kurier z poczty polskiej. W ostatnim miesiącu wysłałem tak około 10 paczek. Wczoraj po zmianach w Wysyłam z allegro nie ma możliwości zamówić kuriera przez formularz poczty polskiej. A więc wczoraj się to zmieniło. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marekkoziel a nie chodziło Ci przypadkiem o

Nowe metody dostawy, które dodaliśmy 15 września 2022 r.:

  • Allegro Kurier Pocztex
  • Allegro Kurier Pocztex pobranie
  • Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex
  • Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex pobranie
  • Allegro Automat Pocztex

Bo do 

  • Allegro Pocztex Kurier 48

Nie zamówisz 😞

W przypadku regularnego nadawania dużej liczby paczek, rozważ możliwość skorzystania z usługi Poczta Firmowa zapewniającej odbiór przesyłek kurierem bezpośrednio z siedziby Twojej firmy.


________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marekkoziel, podasz numery tych zamówień? Sprawdzę to. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

marekkoziel
#8 Zapaleniec#

Już wysłałem dpd poza allegro nie będę biegał na pocztę z 30 kilogramową paczką. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

W Wysyłam z Allegro dla przesyłek Poczty Polskiej nigdy nie można było zamówić podjazdu kuriera. Jedyna opcja to nadanie w wybranej placówce pocztowej. Nie ma to związku z wczorajszymi zmianami, bo w tym zakresie nie zmieniło się nic.

oznacz moderatorów

KowalewkoPasieka
#7 Wielbiciel#

Witam ja mam taki sam problem wcześniej zamawiałam kuriera ( automatycznie przekierowywało mnie na stronę poczty gdzie zlecałam podjazd kuriera) teraz jest to nie możliwe, pojawia się informacja że mogę paczkę nadać wyłącznie w placówce pocztowej 

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Czy na pewno chodzi o narzędzie Wysyłam z Allegro? Nie mieliśmy automatycznych przekierowań do strony Poczty Polskiej. Nadając przez WzA, paczki można nadać wyłącznie w placówce.

oznacz moderatorów

AdamGB
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem, w placówce poczty nie da się nadać, Pani na poczcie powiedziała, że nie ma umowy z pocztą i nie przyjęła przesyłek.

Nr przesyłki np/ Poczta Polska 00159007738206633385

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

@AdamGB  To inny problem, który skierowałam już do Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów

KowalewkoPasieka
#7 Wielbiciel#

A czy można zlecić podjazd kuriera DPD w "wysyłam z allegro "?

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

@KowalewkoPasieka Oczywiście, zarówno w trakcie nadawania paczki w kroku Zamawianie podjazdu, jak i później w zakładce Zamówione przesyłki 

oznacz moderatorów

marekkoziel
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że była taka opcja. Znikła po zmianach na "lepsze". Przez co nie mogę wysłać Pocztą Polską a szkoda. 

oznacz moderatorów

Eskim83
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, kilka dni temu była możliwość zamówienia kuriera Pocztex z czego skorzystałem. Przekierowywało do Zamów kuriera - Pocztex Wypełniłem formularz - kurier podjechał - zabrał paczkę. 

oznacz moderatorów

DeoKrakow
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, u Was też dalej nie działa zamawianie kuriera Pocztex? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Moderatorzy co się dzieje

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

@DeoKrakow  Chodzi o zamówienie podjazdu kuriera po odbiór przesyłek czy nadanie paczki/wygenerowanie etykiety?

oznacz moderatorów

DeoKrakow
#9 Pomysłodawca#

Podjazd

oznacz moderatorów

mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Z poziomu Wysyłam z Allegro nie można zamówić podjazdu kuriera po przesyłki Poczty Polskiej. Można to zrobić jedynie telefonicznie lub poprzez formularz Poczty Polskiej. 

oznacz moderatorów

DeoKrakow
#9 Pomysłodawca#

To dlaczego jest tam taka opcja? W kilku miejscach wyświetla się możliwość zamówienia kuriera, a na końcu przy generowaniu wielu etykiet na raz wyskakuje błąd.. 

oznacz moderatorów