anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie otrzymalem wplaty od kupujacego badz co zrobiłem nie tak

daarkcom
#1 Nowicjusz#

4 dni temu sprzedałem przedmiot, zleciłem wypłatę środków, minęły 24 godziny i nie mam środków na koncie

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@daarkcom a gdzie pisze ,że środki mają być w 24H . Jeśli prawidłowo wykonałeś wypłatę i na właściwe konto środko powinny się zaksięgować do końca następnego dnia ... oczywiście roboczego .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@daarkcom  Możesz to napisać bardziej zrozumiale?

Czy jesteś pewien że sprzedałeś? Kupujący zapłacił?

Zleciłeś przelew. Czego przelew? Miałeś co przelać?

Nie masz pieniędzy ale na jakim koncie?  Koncie Allegro, Koncie bankowym czy jeszcze innym?

Jak możemy ci pomóc???

 

ps. jeśli pytasz dlaczego kupujący nie zapłacił to odpowiedź brzmi: nie zapłacił żebyś nie miał później  kłopotu ze zwrotem przedmiotu i zwrotem pieniędzy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@br. autor watku pisze cyt,, 4 dni temu sprzedałem przedmiot, zleciłem wypłatę środków, minęły 24 godziny i nie mam środków na koncie ,,😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mdrogeria  Ok, a w tytule pisze że nie otrzymał wpłaty od kupującego.

Pomieszanie z poplątaniem....

ps. wczoraj był tłusty czwartek, to trochę wyjaśnia...

oznacz moderatorów

daarkcom
#1 Nowicjusz#

mdrogeria... dla mnie jest to logiczne pytanie. Pieniadze nie sa wyplacane z Pani/ Pana srodków a z zasobów kupujacego

Pieniadze wyszły od kupujcego, wpłyneły na pey-u, zleciłem wypłate ponad 24 h, srodki znikneły z konta peyu a u mnie na koncie sie nie pojawiły

Pytanie brzmi jak sprawdzić gdzie są, badz kiedy trafia na moje konto

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki przelew idzie do końca następnego dnia roboczego, odznaczyłem moderację więc sprawdzą.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@daarkcom zweryfikuj numer konta czy jest prawidlowy i spokojnie zaczekaj do końca dnia  ,u mnie księgują się środki w cyklu po 15:00 bez względu na to o której godzinie dnia poprzedniego zlecę wypłatę .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@daarkcom  Jeżeli kupujący zapłacił to już nie mieszaj w to kupującego. Bo w tytule jest jasno sformułowane że kupujący nie zapłacił.

A skoro zapłacił to są już twoje pieniądze, a nie z jakichś zasobów kupującego.

Jeżeli zleciłeś wypłątę wczoraj to teoretycznie powinny wejść na konto bankowe dzisiaj ale to jeszcze zależy o jakiej porze wczoraj zleciłeś wypłatę.  Jeśli popołudniem to będą w twoim banku może jeszcze dziś wieczorem ( III sesja KIR)  a najprawdopodobniej jutro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@daarkcom środki powinny znaleźć się na Twoim koncie dzisiaj, natomiast to kiedy się zaksięgują zależy od pracy banku (dodam dla jasności, że chodzi o konto 841****945).
Daj znać gdyby do końca dnia ich nie było, poproszę wówczas o przesłanie do Ciebie potwierdzenia, żebyś mógł wyjaśnić to z bankiem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów