anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyświetal mi się ilość wejść na stronę z wystawionym przedmiotem ?

soffeshopJezyce
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@soffeshopJezyce bo tak czasem jest ja mam często kupione produkty a 0 wejść jakiś błąd allegro 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Nie trzeba wchodzić w ofertę, żeby dokonać zakupu 😉

Statystyki będą z czasem spadać.

@soffeshopJezyce :

  • Jeżeli widzisz minus, to nie było żadnych wizyt (dotyczy również sprzedanych i obserwujących)
  • Jeżeli widzisz gdzieś 0 (a wcześniej były wizyty) to oznacza, że przez ostatnie 30 dni nic się nie działo w ofercie (nie dotyczy obserwowanych, jest minus, potem wskoczy na zero jeżeli ktoś ściągnie z obserwowanych)
  • Jeżeli masz w ofercie sprzedane 4 sztuki, to po 30 dniach spadnie do zera, bo allegro przechowuje statystyki ofert tylko przez 30 dni, ale sprzedaż w ofercie i tak będzie odnotowana, przez co nie można przykładowo zmienić tytułu oferty
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, tu nie o to chodzi. Przynajmniej od wczoraj, od czasu awarii w Allegro, nie aktualizuje się liczba wizyt. Na Adsie widać kliknięcia, a w liczbie wizyt nie ma żadnych zmian🙂

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@konto zamknięte A, no to chyba że, nic nie wiem o awarii 😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM, przegapiłeś, krótka była. Odnośnie liczby wizyt, napisałam do supportu, może kiedyś się dowiem. 😁

oznacz moderatorów

soffeshopJezyce
#8 Zapaleniec#

co to znaczy na dsie ? undecided

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@soffeshopJezyce, na Adsie. Ads, to forma płatnej reklamy na Allegro. W zakładce Narzędzia do promocji, znajdziesz informacje. 🙂

oznacz moderatorów