anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wyświetlają mi się zamówienia od kupujących z tamtego roku ?

godar456
#10 Popularyzator#

Jak wyżej,  kończą się na połowie marca tamtego roku i na tym koniec , dalej pustka.....

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@godar456 Jaki masz ustawiony zakres dat w opcjach filtrowania w zakładce Zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

godar456
#10 Popularyzator#

Ustawiłam od 1 stycznia do 31 grudnia tamtego roku  ( chodzi mi o rok 2023 ) I nic nie pokazuje,  jest pusto , a jak wyłączę filtry pokazuje mi wszystkie zamówienia ale tylko do 19 marca zeszłego roku .

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@godar456 Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

  @nat_not A nie jest tak, że system pokazuje tylko przez rok, a niektóre z jeszcze pokazywanych już mają tylko część informacji?

Przydałoby się, żeby pokazywał więcej, by można było porównywać jak to było w analogicznym okresie rok/dwa lata temu (czyli dane np. z przynajmniej 13/25 miesięcy).

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Miałem kiedyś taka sytuację. Kupujący po 18 miesiącach złożył mi reklamację, chciałem ją rozpatrzyć pozytywnie, lecz wymagałem jakiegoś dowodu zawarcia transakcji. Nie miał już ani paragonu, ani żadnego potwierdzenia z emaila, u mnie w historii sprzedaży też już nic nie było. Czyli żadnego ślatu potwierdzenia zawarcia transakcji. Ale napisałem do Allegro i trafiłem na jakiegoś "użytecznego" pracownika. Były problemy, ale udało się odzyskać pewną część danych z tej transakcji, co pozwoliło mi potem odszukać paragon w systemie.

Teraz trzymam na poczcie wszystkie wiadomości przez 2 lata.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@godar456 Dostałam informację, że zamówienia od kupujących są widoczne do 180 dni, więc zgłoszony przez Ciebie problem nie jest błędem. Możesz pobrać zestawienie z Allegro Finanse, w którym widoczne będą transakcje do dwóch lat wstecz. Tutaj sprawdzisz jak to zrobić.


​​​​​​​

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów