anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego od kilku dni nie widać kto ma super sprzedawcę, a kto nie.

Maturacja
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam, jeszcze niedawno wpisywało się w wyszukiwarkę np Kieliszki do whisky KROSNO i

 było widać w wyniku zbiorczym kto ma super sprzedawcę, dziś kiedy wyświetla się kilkunastu sprzedawców z tą samą ofertą jednocześnie,  nie widać kto ma, a kto nie, trzeba wejść w daną aukcję i dopiero jest widoczne, że akurat ten sprzedawca ma, lub nie ma. Pomijam fakt, że od kilku dni wpisując frazę Kieliszki do whisky KROSNO wyświetla się wszystko, tylko nie kieliszki do whisky, ja rozumie pozycjonowanie, opłaty, miejsce opłacone, ale na 30 osób sprzedających Kieliszki do whisky KROSNO wyświetlają się dwie, a reszta to kieliszki, do wina, piwa, kubki do mycia zębów i nawet na końcu listy brakuje reszty sprzedawców, można znaleźć tylko klikając szukając furtki między wierszami, że dany produkt jest jeszcze dostępny i coś tam. Pozdrawiam Artur. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Maturacja jeśli zależy Ci na zakupie od SS to po lewej stronie masz sortowanie SS jest prawie na końcu 

oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Czyli super sprzedawcy już nie będą widoczni przy wyszukiwaniu bez filtrów jak to miało miejsce wcześniej ? 

oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Bycie SS było darem z dobrą pracę dla sprzedającej firmy, a teraz jest niewidoczne przy wyszukiwaniu, to jakaś pomyłka. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Dlaczego. A no dlatego że allegro uważa że masz to kupić co oni wyszukują nie to co Ty chcesz. Powiem Ci tak jak mnie odpowiedzieli jak się burzyłam "przekonasz się" xD. 

oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Nie należę do osób które się burzą,  coś musiałem pomylić pisząc tutaj, liczyłem na odpowiedź pracownika, nie zależy mi na biciu piany, a na normalnej informacji. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maturacja najprawdopodobniej nie widzisz informacji o Super Sprzedawcy na listingu, ponieważ nie widzisz pojedyńczych ofert tylko produkty i przypisane do nich oferty. 
Widok ofert:

la_nika_0-1648147952184.png

Widok produktów:

la_nika_1-1648148021306.png

Tak jak wskazał @mdrogeria możesz zawsze skorzystać z fitra "super sprzedawca" wtedy wyświetlą Ci się tylko oferty takich sprzedających. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Tak sobie rozmawiamy jak redaktor i polityk który odpowiada na inne pytanie. Miła pani, jeszcze kilka dni temu kiedy wpisywałem frazę Glencairn wyskakiwało kilkanaście ofert i z marszu było widać kto ma ss a kto nie, a dziś nie widać. 

oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Oznaczenie ss jest zasłużoną zdobyczą która była pomocna sprzedającym jak i kupującym , czy w takim razie sprzedającym będzie zależało na takim statusie jak się już nie wyróżniają  na tle sprzedawców którzy się nie starają ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maturacja a czy widzisz opcję "rozłącz te same oferty"?
Poniżej wyniki mojego wyszukiwania hasła "Glencairn"

la_nika_0-1648150361909.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Maturacja
#7 Wielbiciel#

Tak widzę miła pani,  u pani wyświetla się ss, a u mnie nie widać, a korzystam z kilku urządzeń.  teraz złapałem, dziękuje i pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Maturacja a czy widzisz przycisk "rozłącz te same oferty"? (obok sortowania)
Widzę taki widok, ponieważ mam rozłączone te same oferty, być może u Ciebie są połączone i dlatego nie widzisz tych samych informacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów