anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego PayU oraz Przelew24 są nie aktywne ?

Damiannnnn_
#7 Wielbiciel#

Dlaczego PayU oraz Przelew24 są nie aktywne ? Na PayU przelewałem kwote 1,01 miesiąc temu, dzien później otrzymałem tą kwotę spowrotem i do dzisiaj nie jest aktywne. Przelew24 aktywowałem wczoraj przesłałem zdjęcie dowodu kwote 1,01 zł i też nic. A przy moich środkach jest napisane "wypłaty nieaktywne"

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Damiannnnn_ Pierw trzeba aktywować PayU potam Przelewy24, pamiętaj że dane dowodu - konta bankowego i allegro musisz mieć takie same 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TopSeller_01
#8 Zapaleniec#

Jestem od lat współwłaścicielem konta bankowego ,którego używam również od wielu lat na Allegro.Drugi współwłaściciel /członek rodziny/ także używa tego konta bankowego  na swoim odrębnym koncie na allegro .Przez  wiele lat nie było problemu ale teraz oboje mamy problem z wypłatami swoich środków są nieaktywne //nadal w statusie weryfikacji../informujecie ,że niezwłocznie po przesłaniu dokumentu itp  lub w ciągu 3 do 5 dni a minął już dobry tydzień i nadal bz. To nie jest w porzadku,proszę o informacje dlaczego tak się dzieje ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

PayU 3dni a Przelewy24 powinno trwać 5dni, oczywiście jak wszystko się zgadza, dane właściciela konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.

oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

Też się podłączę pod temat. Od 10 lat sprzedaję na allegro, co jakiś czas wymagają ponownej weryfikacji zawsze osobno payu i p24, ale dziś bez powodu zablokowali wypłaty na payu i na p24. Myślę że wywalają małych sprzedawców ponieważ duży sklep gdzie pracuję którego faktura za 1 mc to grubo ponad 100k nie ma tego problemu.

oznacz moderatorów

TopSeller_01
#8 Zapaleniec#

To prawdopodobne ale przyjdzie czas ,że będą się prosić o takich małych jak my. Skasuje swoje konto tylko niech oddadzą mi moje pieniądze,które bezpodstawnie zatrzymali.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztofs1980, blokada spowodowana jest procesem reweryfikacji u operatora. Wystarczy, że zlecisz przelew weryfikacyjny oraz wyślesz niezbędne dokumenty. Zrobisz to w tej zakładce. Jeśli przejdziesz ją pomyślnie, wypłacisz środki. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

To Ciekawe, Jaki proces weryfikacyjny? skoro od 10 lat sprzedaję i nigdy nie miąłem takiej sytuacji, poza tym sprawa dotyczy zupełnie innego konta, z którego korzystałem jeszcze jak dostępny był  MS Allegro, i z którego nie korzystam od 2 lat . Reasumując żeby dostać przelew z aktywnego muszę zweryfikować nieaktywne. No a co w sytuacji jeżeli nie przejdę pomyślnie weryfikacji? Chyba będę musiał poprosić klientów żeby oddali mi zakupione produkty, czy nie realizować zamówień,?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysztofs1980, jak wspomniałam, chodzi o reweryfikację, która jest standardowym procesem operatora. Proces polega na zaktualizowaniu danych i dokumentów sprzedających. Odbywa się ona średnio co 3-5 lat.

Obydwa konta były podpięte pod ten sam NIP - stąd blokada na obydwu kontach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Damiannnnn_, widzę, że jesteśmy w trakcie weryfikacji. Proszę Cię o cierpliwość. Zwykle trwa ona 2-3 dni robocze.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów