anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego po zamówieniu kuriera Allegro DPD nie ma informacji o przesyłce w bazie DPD?

WellDoneGirls
#2 Obserwator#

Witam, 

mam pytanie dotyczące kuriera Allegro DPD. Podjazd został zamówiony wczoraj (niedziela) z terminem odbioru na dzisiaj. Etykiety zostały wygenerowane. Kurier się nie zjawił, na stronie DPD Aktualny status przesyłki: brak informacji. Gdy próbuję sprawdzić na stronie Allegro co się dzieje z przesyłką po kliknięciu w szczegóły na stronie lista przesyłek pojawia się komunikat, że oczekuje na nadanie: 

WellDoneGirls_0-1670870225078.png

 a po kliknięciu w Zamów podjazd (który już teoretycznie był zamawiany dzień wcześniej) pojawia się kolejne okienko:

WellDoneGirls_1-1670870319839.png

I teraz pytanie za 100 punktów, co to oznacza? czy mam zawieźć paczkę do punktu mimo, że zamawiałam kuriera po odbiór? A może podjazd jest zamówiony tylko kurier nie przyszedł? I gdzie sprawdzić, czy podjazd został zamówiony czy nie? .. 

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

krdro
#8 Zapaleniec#

Za szybko wysłałaś i grafiki się uszkodziły... (są placeholdery "unmoderated"), no chyba, że ktoś zrobił sobie z allegro CDN i teraz penie moderatorki przeglądają każde zdjęcie a twoje za 2 tygodnie.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Dzisiaj znów były problemy techniczne z WzA. Możliwe, że już wczoraj był problem i dlatego nie wstawiło Ci podjazdu.

Może moderatorki coś więcej napiszą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

WellDoneGirls
#2 Obserwator#

Czy rozwiązaniem będzie w takim razie anulowanie zlecenia i jego powtórzenie albo zawiezienie paczki do oddziału, żeby nie tracić czasu?

oznacz moderatorów