anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego pojawia się komunikat "You cannot publish offer without a related product"?

arlaneo
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wiem, że już ten temat był poruszany, ale sprawdziłem dostępne opcje i żadna nie pomaga. Jak próbuję wystawić ofertę z wybranej kategorii to dostaję taką odpowiedź:

"Allegro zwróciło następujące komunikaty:
You cannot publish offer without a related product because you have too few offers related to a product in that category. Select or create a new product and associate it with your offer. (VALIDATION_ERROR)"

Nic nie pomaga: ani zmiana przeglądarki - sprawdziłem Edge, Operę i Mozillę, komputer stacjonarny (Windows 10 Pro 21H1).

Nie pomaga wystawienie oferty bezpośrednio w Allegro pomimo zaznaczonej opcji "utwórz przedmiot" !!!!!

Co zrobić?

PS. dodam, że chodzi o zwykłe produkty: silikony w tubkach!!! a nie czołg czy armatę czy ruskiego MIG-a

 

Pozdrawiam,

Jarek

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@arlaneo, taki komunikat wyświetlamy, gdy chcesz wystawić ofertę w kategorii, w której nie spełniasz wymogu % połączonych ofert z produktem.

Silikon w tubie to kategoria Firma i usługi, gdzie wymagamy połączenia 15%. Możesz skorzystać z opcji utworzenia nowego produktu, ale koniecznie jest uzupełnienie wszystkich parametrów podstawowych. 

Zachęcam Cię do zapoznania się z tym artykułem.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

arlaneo
#7 Wielbiciel#

No niestety mam już kilka przykładów takich problemów. Przed chwilą wystawiłem pojemnik na wodę (beczkę), a dosłownie chwilę później taki sam pojemnik tylko mniejszej pojemności, w tej samej kategorii Allegro już odmawia wystawienia i wyświetla się znów ten sam komunikat o braku możliwości wystawienia ponieważ w danej kategorii mam za mało powiązanych ofert. Jeżeli chcę wystawić z powiązaniem to z kolei wyświetla się informacja, że nie znaleziono produktu i nie można powiązać tej aukcji z inną;

nie muszę przecież dodawać, że jest na Allegro masa takich pojemników, więc z czym problem tym razem? wszystkie możliwe parametry dodatkowe uzupełniam, opis jest bardzo podobny, tytuł aukcji także, różni się tylko pojemność zbiornika....

jeżeli w danej kategorii jest wiele nawet identycznych pojemników, to dlaczego allegro nie chce pozwolić na wystawienie mojej aukcji??

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@arlaneo, aby odpowiedzieć precyzyjnie na Twoje pytanie, potrzebowałabym zrzutów ekranu z kolejno wykonywanych przez Ciebie czynności. 

Brakuje mi informacji:

- czy jest to nowa oferta;

- czy korzystasz z "wystaw podobną";

- jaki jest numer oferty;

- w jakiej kategorii wystawiasz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów