anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego w moich ofertach zmieniła się cena?

ForHomeForKids
#8 Zapaleniec#

Witam. co jest grane kiedy po sprzedaży danego przedmiotu klikam w ta oferte i pokazuje mi się żółte okno sprzedawca zmienił oferte "zobacz aktualizacje". Po kliknięciu okauje się ze cena jest obniżona.. Nie wiem skąd to, nie biorę udziału w żadnych zniżkach . Wydaje mi się że nie jest to Allegro Ceny bo nie dostałam żadnego info. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

Informacja taka pojawia się po każdej sprzedaży, bo po niej zawsze jest zmiana choćby ilości dostępnych sztuk, a także cena jeśli się zmieniła, formy dostawy, płatności i tysiące innych zmiennych oferty. 

Jeśli po zakupie widzisz zaktualizowaną ofertę w cenie niższej to oznacza, że sprzedawca obniżył cenę produktu od czasu twojego zakupu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To pisze sprzedający nie kupujący. Pisze że nie zmienił i ....🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ForHomeForKids podaj proszę przykładową ofertę, w której zauważyłeś obniżkę ceny.
To, czy oferta bierze udział w programie Allegro Ceny możesz sprawdzić w tej zakładce
Natomiast tutaj możesz sprawdzić czy Twoje oferty biorą udział w specjalnych kampaniach, które mogłyby wpłynąć na zmianę ceny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ForHomeForKids
#8 Zapaleniec#

Dzięki za podpowiedź

Ale sprawdziłam po linkach które udostepniłaś i nie widzę zeby jakakolwiek oferta brała udział w kampanii. 

Przykładowy Link

MjAyMS0xMS0zMFQwNTo0NzowOC40OTVaO3NlbGxlcjsyZjNlMWNjODBlNjYyYzBlMGMwZTMxNzFlNTZhM2FiZmJmN2QwYzE3MGRiMGJkMGQ4YzNlZjkyNTA0NzlmNWRj

Dodam, że pojawia się taka informacja po każdorazowym zakupie danego przedmiotu, na kolejne zakupy jest obniżona cena. Nie przypominam sobie żebym gdzieś to ustawiała.. A kiedy poprawiam cenę na docelową , to na siłę pcha mi się oferta niższa.. Już nie wiem o co kmn

oznacz moderatorów

ForHomeForKids
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ForHomeForKids dziękuję! Konsultuję tą sprawę i gdy tylko otrzymam odpowiedź to wrócę tu z odpowiedzią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ForHomeForKids przepraszam, że musiałaś czekać. Sprawdziliśmy to dokładnie i do zmiany ceny  w ofercie doszło 30.11.2021 za pośrednictwem API. Nie mamy wglądu do ustawień zewnętrznych aplikacji, dlatego bardzo proszę skontaktuj się z administratorem narzędzia, z którgo korzystasz, aby ustalić jakie ustawienia miały wpływ na zmianę ceny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów