anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zniknęły mi promocje w centrum zniżek i jak je przywrócić?

hutagier
#8 Zapaleniec#

Korzystałam z centrum zniżek, I etap. Spełniłam wszystkie warunki, aby aktywować etap II, natomiast nie mam możliwości niczego aktywować. Nie wyświetliły się żadne zniżki

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hutagier Skonsultuję tę sprawę. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hutagier Założyłam - najprawdopodobniej błędnie - że Twoje zgłoszenie dotyczy Pakietu Powitalnego. Napisz proszę o jakie zniżki Ci chodziło.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wlodaczyk
#7 Wielbiciel#

Tak. Konto powitalne. Start był w maju 2021. Korzystałam z 1 etapu. Spełniałam wszystkie warunki żeby dostać zniżki z 2 etapu. I nie ma nic 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@wlodaczyk Niestety otrzymałam informację, że Twoje konto nie spełniło warunków koniecznych, by mogło zostać objęte drugim etapem programu. Chodzi konkretnie o wyróżnienia. 30% wszystkich ofert powinno być promowanych w ten sposób lub wykorzystanych minimum 50 ze 100 wyróżnień przyznanych w ramach pierwszego etapu.

Ty do końca miesiąca wykorzystałeś 42 ze 100 przyznanych wyróżnień. A w dniu weryfikacji (24.05.2021) miałeś wyróżnione 26,32% swoich ofert i do końca miesiąca ta wartość spadła do 11,86%. 
   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

wlodaczyk
#7 Wielbiciel#

A czy jest jakakolwiek możliwość przewrócenia jakichkolwiek zniżek? W maju udało mi się zrobić w miarę dobry obrót.

Dopiero zaczynamy działalność, a prowizja Allegro zabiera mi cały zysk ze sprzedaży.

oznacz moderatorów

hutagier
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, chodzi oczywiście o użytkownika hutagier

 

oznacz moderatorów

wlodaczyk
#7 Wielbiciel#

Nadal dla mnie jest to mało zrozumiałe. Wykorzystałam 42 wyróżnienia. W ofercie miałam 69 gier. Czyli ponad 60%. Gry wyróżnione się sprzedały, ale były wyróżnione. Warunek był spełniony. Nie widzę w regulaminie zapisu, że na dzień weryfikacji ma być określona ilość. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wlodaczyk @hutagier  jest wszystko w regulaminie 🙂

  1. jeśli w 24. dniu miesiąca drugiego spełnisz wymienione niżej kryteria:

a) Twoje Konto Firmowe jest aktywne, a żadne z Twoich kont lub z Tobą powiązanych nie zostało zawieszone, zablokowane ani w żaden inny sposób nie ograniczono jego funkcjonalności w związku z naruszeniami Regulaminu Allegro przez Użytkownika danego Konta

b) posiadasz wystawione minimum 50 Ofert lub od początku miesiąca pierwszego do Terminu weryfikacji I obrót na Twoim Koncie Firma wyniósł minimum 10 000 złotych brutto. Pamiętaj, że do obrotu nie zaliczamy transakcji, w których towar został zwrócony

c) promujesz poprzez opcję “Wyróżnienie” co najmniej 30% spośród wszystkich Twoich aktywnych Ofert lub do Terminu weryfikacji I wykorzystasz minimum 50 ze 100 przyznanych Ci, w ramach Etapu pierwszego, cykli promowania “Wyróżnienie”

Pamiętaj, że do Etapu drugiego zakwalifikujesz się, jeśli zrealizujesz wszystkie cele.

https://allegro.pl/regulaminy/program-powitalny-dla-nowych-firm-b2A9ZvzOgsO

________
Κώστας
oznacz moderatorów