anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczegom od 5 dni od załozenia konta firmowego trwa weryfikacja firmy ?

EvoTino
#7 Wielbiciel#

Konto załozone 5 dni temu a nadal nie aktywne. Po wstepnym Czacie z pracownikiem niby wszystko jest ok( dokumenty oraz wplata weryfikujaca 1.01 zł) a konto od 5 dni nadal weryfikuje firme.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EvoTino Jeśli chodzi o konto, z którego piszesz, nie widzę na nim ani przesłanych dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności, ani pełnej aktywacji. Sprawdź proszę czy wykonałeś opisane tutaj działania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

EvoTino
#7 Wielbiciel#

Konto załozyłem 3.04 i dopiero po moim kontakcie otrzymałem informację, że brakuje przed imieniem i nazwiskiem nazwy firmy , a pozostałe dokumenty są w porządku. Zmiany dokonałem, znowu musiałem kontaktować się, ponieważ z Państwa strony nie było odzewu. W regulaminie jest zapis, że m.in.  po dokonaniu przelewu z nowo otwartego konta firmowego lub pierwszej rejestracji konta na Nowy NIP nie są wymagane dokumenty. Mimo wszystko jak wyżej wspomniałem, otrzymałem informację, że nic oprócz nazwy nie brakuje. Proszę więc o ruszenie mojej sprawy i rzetelną informację z kim się skontaktować lub co zrobić aby moje konto było w końcu aktywowane.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EvoTino Wczoraj otrzymałeś od nas informację mailową, że działamy, aby przyspieszyć weryfikację Twojego konta, dlatego poczekaj proszę cierpliwie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów