anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlatego w wyszukiwarce allegro nie wyświetla się w ogóle moja płyta!?

Rudobrody_
#8 Zapaleniec#

Kilka dni temu wystawiłem na sprzedaż plytę Sabertoth x79. Wyszukiwarka google jak również wyszukiwarka allegro nie tylko nie pokazują mojej płyty w ogóle ale także wyszukiwarka allegro pokazuje, że mają tylko 3 płyty z czego żadna nie jest moja i żadna z nich nie jest wyróżniona podczas gdy ja opłaciłem promowanie mojej płyty zarówno na allegro lokalnie jak i na allegro. Nieudacznicy czy złodzieje skoro pobierają opłatę za coś co nie działa? Jeśli jakiś **piiip** i **piiip**a spóbuje mi wmawiać, że wszystko jest w porządku, bo jak wejdę do edycji oferty to wyświetla mi się, że jest promowana - to poradzę mu, żeby ponownie zamienił się na łby ze swoim... I niech się ten dureń zastanowi po co jest promowanie...  ODRADZAM opłacanie jakichkolwiek wyróżnień, bo od czasu rozdzielania allegro na dwie platformy nie potrafią ogarnąć anie dopracować swoich własnych tzw. "produktów". To nawet nie półprodukt...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Wyświetla się i jest promowana - wpisz w wyszukiwarkę tytuł swojej oferty

ASUS Sabertooth x79, LGA 2011, NVMe z bifurc., BOX

oznacz moderatorów

Rudobrody_
#8 Zapaleniec#

Promowany jest dokładny tytuł mojej oferty? NAPRAWDĘ GENIUSZU?! O to w tym chodzi?! I wszyscy szukający będą pracowicie go wpisywać w googlach i allegrowej przegladarce bo już znają go na pamięć za sprawą zwiastowania anielskiego?  Samo Sabertooth x79? Próbowałeś? I co, pochwalisz się rezultatem? I co to ma w ogóle być? Jakiś nędzny żart?! Myślisz, że jakiś randomowy poszukiwacz płyty Sabertooth x79 zgadnie tą właśnie sekwencję? Będzie wiedział, że tak właśnie ma to wpisać? Może jeszcze numer aukcji? Hę? Jak będzie to wszysko wiedział to żadne wyróżnianie nie będzie potrzebne! Nie rozumiecie jeden z drugim, że jak ktoś szuka płyty i wpisze samą nazwę Sabertooth x79  to ma znaleźć je wszystkie, a nie, ze wszystkie za wyjątkiem spartolonych promowań?! 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Też potwierdzam jest w promowana wystawiona na allegro lokalnie i wyświetla się na allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Rudobrody_
#8 Zapaleniec#

Poproszę o zrzut ekranu - tak, żeby było widać zarówno wyszukiwaną frazę jak i jej wynik.

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Jeśli masz możliwość edycji to zmień tytuł.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Wpisałem tylko sabertooth. Twoja jest pierwsza.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów