anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Doplaty do przesylek

kondix666
#7 Wielbiciel#

W smarcie do przesyłek przez klienta place zgodnie z cennikiem allegro wyznaczone kwoty (np DPD - 2,09 zł - za każda przesyłkę w ramach zamówień w przedziale 40-49, 99 zł itd). 

Moje pytanie czy bez smarta allegro również pobiera jakiś opłaty? Czy po prostu klienta płaci za przesyłkę 11.99 zł i oni zabierają 11,99 zł i wychodzę na ZERO?? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@kondix666 Musisz zapłacić prowizję od kosztów wysyłki w wysokości jaka jest w danej kategorii. Czyli jezeli np wystawiasz w kategorii gdzie prowizja to 10% to od 11,99 zapłacisz 1,2 PLN prowizji. Będziesz na -1,2 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kondix666
#7 Wielbiciel#

A czy to jest naliczanie już w momencie zakupu wraz z prowizja? Bo nie wiem gdzie te koszty mogę znaleźć 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kondix666 są doliczane do towaru jako jedna prowizja towar + przesyłka i razem prowizja, dlatego przy tym samym produkcie możesz mieć różne opłaty 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

co przy sprzedaży droższych przedmiotów i tak będzie plusem, biorąc pod uwagę, że dopłaty do smarta są dosyć duże dla większych transakcji. A w przypadku prowizji od kosztów będzie ona cały czas stała, bez względu, czy klient zamówi u Ciebie na 50zł, czy na 500zł 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash byłeś szybszy 😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów