anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałam wiadomosc na allegro lokalnie ze kupujący potrzebuje mojego email

ClientNataliaP
#8 Zapaleniec#

Witam. Kupujacy napisał ze potrzebuje moj email. Nie rozwaznie podalam. Zaczęło mnie to zastanawiać i wyczytałam że to moze byc jakies oszustwo. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Tak z pewnością oszustwo, kupujący ma wszystko w ofercie nie potrzebuje maila.

oznacz moderatorów

ClientNataliaP
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odpowiedz .Co mogę zrobić w tej sytuacji ? 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie podawaj ,dobrze wyczytałaś to próba wyłudzenia danych i dostępu do twojego konta.

oznacz moderatorów

ClientNataliaP
#8 Zapaleniec#

Niestety podałam ... zaczynam sie poważnie martwić . Probowalam znaleźć opcje usuniecia wiadomosci lub cokolwiek ale bez rezultatu 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ClientNataliaP Nie martw się! Na samym początku włącz na swoim koncie logowanie dwuetapowe: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/logowanie-i-haslo/czym-jest-dwustopniowe-logowanie-i-dlaczeg...

Na podanego mejla najprawdopodobniej dostaniesz wiadomość przypominającą tę od Allegro. Koniecznie zwróć uwagę na adres mejlowy nadawcy. 

Najważniejsze jest to, żebyś nie kliknęła w link, który będzie znajdował się w tej wiadomości i nie logowała się z niego do swojego banku. 

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości - pamiętaj, że jesteśmy tutaj i chętnie Ci pomożemy! 🙂  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ClientNataliaP
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odpowiedz i pomoc 🙂

Jestem juz spokojniejsza . Pierwsza sprzedaż na allegro lokalnie i taka sytuacja 😕 

oznacz moderatorów