anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem blokadę konta za tworzenie innych kont, chociaż że tak nie robiłem

SuperPiotrek525
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało mi konto i podało powód że tworzę inne konta. Zapytałem się ich i nic mi sensownego nie powiedzieli tylko napisali, że zawiesili moje konto ze względów bezpieczeństwa. Każą mi wysłać jakiś formularz na jakieś konto, które niby założyłem chociaż, że tego nie zrobiłem. Allegro do bani

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyjaśnisz, nie odblokują. Może ktoś na twoje dane to zrobił?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Odnośnie tego innego konta sprawdź 2 rzeczy 

1 czy na urządzeniach na których się logujesz do allegro ktoś ma swoje konto allegro

2 czy na wifi z którego korzystasz do logowania się na allegro ktoś używa swojego konta

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To nie może być powód. Tu nie ma czegoś takiego jak multikonto. Już od dłuższego czasu można mieć dowolna ilość kont. Jeśli miałąbym zgadywać to myślę, ze ktoś korzystający z Twojego netu/sprzętu coś nabroił i stąd blokada. Jak to nie to to przeskanuj kompa. Może masz zawirusowanego i ktoś przez niego przesyła trefne wiadomości z dziwnych kont czy coś w tym stylu.

oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

allegro chce zablokować twoje konto, nawet jeśli nic nie zrobiłeś, po prostu to robią. Ze względów bezpieczeństwa to tylko wymówka, przytrafiło się to niezliczonej liczbie sprzedawców.

oznacz moderatorów

SPAKERLE
#7 Wielbiciel#

Nawet jeśli wiesz, że wszystko jest w porządku z Twoim kontem i wszystko jest zgodne z regulaminem. Ale dopóki allegro chce zablokować konto, to może i robi co chce.

oznacz moderatorów