anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa Allegro Paczkomaty Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
luubisiek
#3 Debiutant#

Witam, sprzedałem produkt za pomocą allegro paczkomaty. Produkt kosztował 70zł, dostawa 9,99zł. W moich finansach wypłaciłem kwotę 79,99zł na swoje konto. W rozliczeniach z Allegro mam kwotę podatku które bierze Allegro za sprzedaż ~5zł. Kiedy mam zapłacić za dostawę? Jak paczka zostanie odebrana to wtedy dopiero mi wskoczy płatność za dostawę czy jak to wygląda?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@luubisiek allegro nie pobiera podatku, to sam rozliczasz z US, a te 5 zł to prowizja od sprzedaży, co do opłaty za paczkomat, doliczają do salda po nadaniu w paczkomacie, o ile generowałeś etykietę z poziomu allegro i sprzedaż była na Lokalnie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
luubisiek
#3 Debiutant#

@kostas11 Rozliczenie z US to wiem, chodzi o to, że paczka została już nadana parę godzin temu a opłata za dostawę nie została naliczona. I aktualnie mam do zapłacenia tylko ten podatek a za dostawe 9,99zł nie ma nic. Dlatego się zastanawiam czy te 9,99zł za dostawę dojdzie do rozliczenia w momencie odebrania paczki przez klienta?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Opłatę naliczymy dopiero wtedy, gdy kupujący odbierze paczkę.

oznacz moderatorów
luubisiek
#3 Debiutant#

O tą odpowiedź mi chodziło. W każdym razie dziękuję za błyskawiczną pomoc @LEW433 @kostas11 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów