anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa na dole oferty

Favoritteknology
#7 Wielbiciel#

Witam,

Dlaczego przy moich ofertach jest napisane : Dostawa we wtorek 

Jest to dokładnie przy każdej mojej ofercie.

Proszę o odpowiedź jak się tego pozbyć lub dlaczego tak jest?Zrzut ekranu (24).png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Nie pozbędziesz się tego, allegro samo wylicza czas realizacji. 

Czas realizacji, który ustawiasz w ofercie jest widoczny na saaaaaaamym dole pod cennikiem w szczegółach dostawy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

mnię się wydaję, że i tak jest lepiej teraz 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie zmienisz tego. Allegro określa czas dostawy na podstawie deklaracji czasu dostarczenia podanego w regulaminach przewoźników i określonego przez Ciebie czasu wysyłki. Jeśli chcesz wydłużyć czas dostawy, podaj dłuższy czas wysyłki.

oznacz moderatorów

Favoritteknology
#7 Wielbiciel#

Nie wszyscy mają określony czas dostawy zaraz pod ofertą. Tak jak na zdjęciu tylko o to mi chodzi co w kółeczku. Bo w opcjach dostawy jest normalnie napisane że wysyłka powiedzmy w ciągu 24h

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A, OK, teraz zdjęcie się pokazało. To jest czas wyliczony na podstawie wcześniejszych wysyłek w tej ofercie. Ja mam to samo i potwierdzam, że są to w moim przypadku oferty 24H gdzie wcześniej wysyłka odbyła się bardzo szybko.

Chociaż jest to trochę dziwne, bo mam oferty z wysyłką Natychmiast i było już trochę zakupów, to żadnego oznaczenia nie ma 😄

oznacz moderatorów

Favoritteknology
#7 Wielbiciel#

No właśnie, a ja mam przy każdej ofercie gdzie nie mam żadnych ofert kupna. I o co chodzi ? Mieszane mam uczucia co do tej informacji, że nie każdy może ją odpowiednio zrozumieć. 

oznacz moderatorów