anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD-kurier opłaty dodatkowe - 4,- za pobranie

MAMY ROZWIĄZANIE!
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Czy ta opłata jest za płacenie kartą u kuriera, bo ostatnio pojawiło mi się sporo tych opłat do ALLEGRO? Nadmieniam, że mam wysyłki w SMART

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Oprócz tego pojawiły się opłaty 12,- za niestandard w DPD, a niestandardów nie wysyłam.

Czy w końcu kiedyś się skończą te opłaty, bo ja za chwilę będę charytatywnie sprzedawać !!!!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@JARLAND1 tu reklamuj jak coś nie tak, w DPD to standard że naliczają cuda mimo że paczka malutka i waży 1 kg 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Te 4 zł płaci odbiorca paczki Smart za pobraniem.

oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Za SMART pobraniowy  płacę 3,99 bez SMART 15,99 , ale dodatkowo pojawiła się opłata 4,- JA MUSZĘ DOPŁACIĆ ALLEGRO , ode mnie to ściągają i nie wiem za co.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@JARLAND1 podaj kod dopłaty, zapewne jest to 4 zł dopłata za usługę dodatkową pobranie poza smartem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

KOD:

DPD_P2_KURIER_POBRANIE

 

Tak teraz to rozumiem

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@JARLAND1 bo to jest opłata dodatkowa i doliczana w kolejnym miesiącu, więc troszku wprowadza w błąd 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
JARLAND1
#10 Popularyzator#

Myślałam, że to jest opłata za płatność kartą i się wkurzyłam, ale swoją drogą, czy za płatność kartą jest też opłata, bo DPD ściągało za to? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@JARLAND1 tu więcej 

4. Ile w końcu wynosi opłata za pobraniem: 15,99 zł czy 4 zł? Jak mam się za nią rozliczać?

W przypadku przesyłek poza Allegro Smart! metodę Allegro Kurier DPD pobranie kupisz od Allegro za 15,99 zł brutto (nadanie paczki 11,99 zł + płatność za pobraniem 4 zł).

  • Opłatę za nadanie przesyłki (11,99 zł brutto) umieścimy w rozliczeniach na twoim koncie w miesiącu realizacji usługi.
  • Płatność za pobraniem jest usługą dodatkową, więc opłatę (4 zł brutto) umieścimy w rozliczeniach najpóźniej w miesiącu następnym po nadaniu paczki.
  • Koszty dostawy zamówienia metodą Allegro Kurier DPD pobranie otrzymasz wraz z opłatą za sprzedany przedmiot bezpośrednio od DPD. Zwrot nastąpi na numer rachunku, który podasz w systemie nadawczym DPD.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@JARLAND1najprawdopodobniej tak to za płatność kartą przez odbiorce. Na rozliczeniach jest 3,50 netto

oznacz moderatorów