anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dpd pickup zwrot.

iceman851
#7 Wielbiciel#
  • Chciałbym się dowiedzieć jaki nr tel mam podać przy zwrocie z dpd pickup. Domyślnie wrzuca mój numer... a czy czasami nie powinien tam być nr odbiorcy? 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Chyba przy SMART generujesz gotową etykietę?
Drukujesz, zanosisz do punktu, pani za ladą ogarnia temacik, dostajesz potwierdzenie i tyle.

 

Napisz coś więcej bo teraz to jest wróżenie z fusów (pełnymi jasnymi zdaniami) 😮

oznacz moderatorów

iceman851
#7 Wielbiciel#

Przy smart daje zwrot- klikam opcje dpd pickup- i prosi o podanie nr telefonu jednak bez informacji czy nadawcy czy odbiorcy domyślnie jest w okienku mój nr telefonu... I nie wiem czy ma zostać mój czy wpisać tutaj sprzedawcy/odbiorcy 

Nie wiem jak to inaczej opisać 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Przy Smart system automatycznie generował mi zwrotną etykietę jak chciałem odesłać cześć wadliwego towaru w ramach odstąpienia od umowy...

...chcesz powiedziec, ze coś się zmienilo? 😮

oznacz moderatorów

iceman851
#7 Wielbiciel#

IMG_20221025_151711.jpg

Tu wrzucam screen a przynajmniej staram się dodać.. nie dam rady tego screena wrzucić nie mam pojęcia dlaczego...

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@iceman851 jak domyślnie jest Twój to niech zostanie. Nic nie zmieniaj.

oznacz moderatorów

iceman851
#7 Wielbiciel#

Prawdopodobnie tak zrobię. Musiałem zrobić zdjęcie screenu bo samego z galerii nie chciało dodać więc przepraszam za jakość. 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Ale masakra.

Pierwszy raz to widzę 😮

Jak wspomnialem - automat wygenerował etykiete zwrotną, zaniosłem do punktu i tyle.

Tu sie mozna depresji nabawic widząc jak to wszystko dziala 😮 😉

oznacz moderatorów

iceman851
#7 Wielbiciel#

Szkoda ze to wszystko nie jest jasno opisane... Przy np wyborze poczta polska nie wyskakuje nic... 

oznacz moderatorów