anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Duży spadek sprzedaży czy ktoś ma podobnie w ostatnich dniach?

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#
 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

siasiu_baby
#7 Wielbiciel#

Taaaaak, zdecydowanie sprzedaż spadła. Zastanawiamy się czy tylko u nas tak się dzieje. 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

myślałem ze w tygodniu lipa ze weekend będzie coś lepiej ale jest dramat 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@FUB_Step-Bud temat wałkowany wielokrotnie wałkowany

 

Algorytmy, katalogi, SMART dla Kupujących, i w dodatku 80% produktów z Allegro kupisz taniej w sklepie stacjonarnym 

 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ja rozumiem ale tak nagle spadła sprzedaż ze nie wiem co o tym myslec

oznacz moderatorów

luki0906
#8 Zapaleniec#

Niestety u mnie też, nie wiem czy to przez wakacje czy może "ulepszenia" wprowadzone przez allegro.

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

u mnie od srody jakis dramat jest i zastanawiam sie co jest grane. 

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@FUB_Step-Bud 

- skomplikowane wyszukiwanie w Allegro 

- widoczność ofert dla danego rodzaju kont Allegro 

- katalogi 

-  algorytmy 

- usunięcie Family Smart (to oceniam na plus) gdyż skończyła się zabawa w wypożyczalnie na Allegro 

 

Handluje używanymi częściami samochodowymi, jakoś sprzedaży na poziomie Super / Super+, oznaczenie Super Sprzedawcy, 100% pozytywnych komentarzy 

 

W pewnym momencie sprzedaż również zamarła całkowicie, jak było słabo tak zrobił się dramat 

Pomogło obniżenie cen produktów które na siłę były podciągnięte pod Smart czyli z 45zł spadek cen na np 30zł - 35zł, kurde i nagle wszystko zaczęło się ładnie sprzedawać, bez możliwości wysyłki Smart bez sztucznego dobierania przedmiotów aby uzyskać cenę minimalną Smart

 

Allegro zrobiło się potwornie drogie, jak nie sprzedajesz w Smart to znowu dowalaja prowizje od wysyłki, ludzie chcą też tanio Kupować jednak na Allegro nie da się tanio Sprzedawać.

 

Dodatkowo już większość produktów wystawionych na Allegro można zakupić w sklepach lokalnych taniej, gdzie przed zakupem towar można obejrzeć itp

 

Sam ograniczyłem zakupy na Allegro do niezbędnego minimum

oznacz moderatorów

plastkar
#7 Wielbiciel#

Spadek sprzedaż związany jest ze spadkiem odwiedzających , miałem okres że dziennie było ich około 2 tysiące a teraz po 200-300 odwiedzin . Być może to wakacje , urlopy itp ale w analogicznym okresie rok temu czyli w lipcu miałem sprzedaż 300% większą . 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@plastkar akurat to co piszesz to zmienili sposób liczenia, nie liczą tera wizyt ofert tylko odwiedziny i stąd ta nagła zmiana liczb 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

Dzisiaj z samego rana dzwonili do nas z allegro ADS w związku ze spadkiem zamówień z propozycją włączenia reklam 🤑 i podniesienia ilości zamówień

🤔 może to było celem wprowadzenia zamieszania z wyszukiwarką 🤔

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mirex2005  zdaje sie że Ci co dzwonią z adsu to jakas zewnetrzna firma partnerska. Sprzedadzą reklame - mają prowizje. Mysle że to nie ma nic wspólnego ze spadkiem sprzedazy na allegro

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@_Likos_ ale mimo wszystko uważam, że to system naczyń połączonych 

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ja korzystam z allegro ads i w miare to sie kręcilo ostatnio a tu nagle wszystko staneło 

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@FUB_Step-Bud zastanawiam się na wyłączeniem ads, korzystam z tego od 3 lat bez przerwy ale teraz tylko klikają i nic się prawie nie sprzedaje! A ja muszę płacić około 1tys miesięcznie za same adsy... Jest dramat straszny...

oznacz moderatorów