anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja nierozwiazana brak kontaktu

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Hej,

Mam dyskusje jedną otwartą. Wyplacono allegro protect. Natomiast ja uregulowalem zobowiazanie. Ale klient nie zamknal dyskusji. Nie ma z nim kontaktu ani przez email ani telefon - chyba zmienil numer. Niezbedne jest zamkniecie dyskusji aby otrzymac od Allegro nadplate. Czy mogę wysłac list z prosba o zamkniecie dyskusji moze to cos  pomoze

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Może ale zapewne nie pomoże, kupujący ją nie zamknie-jest niezadowolony z Ciebie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS konsultuję tę sprawę, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Mega patowa sytuacja. Klient nie odbiera w ogole telefonu ani na email nie odzywa sie przepadl bez sladu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A czemu zaistniała taka sytuacja, czyja wina?

oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Prowadze sam dzialalnosc. Byłem w szpitalu. Klient nie odebral paczki bo zostala za pozno wyslana dla niego a on sam wyjezdzal za granice - mam potwierdzenie ze towar wyslany ale nie zostal odebrany. Allegro szybko wyplacilo mu pieniadze z Allegro Protect i temat ucichł. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Same nieszczęścia, pech. po 30 dniach mogą to zamknąć.

oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Nom niestety pechowcem jestem. A Allegro rozkłada ręce. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wszystko stracone, moderatorka napisała konsultuję tę sprawę

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@X500_TOOLS czyli nie odebrał i po nieodebraniu paczki odstąpił od umowy? czy jak paczka jeszcze do niego szła? i jakim przewoźnikiem to wysłane było?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika ostatnio wprowadzaliście tą funkcjonalność o zamykaniu dyskusji z automatu po oddaniu kasy? Czyżby się w tym przypadku nie dało?

oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Tutaj jest problem ze Allegro protect klient uzyskal. Ja splacilem zobowiazanie. I niestety tylko dobry gest klienta moze sprawić, że zamknieta zostanie. Ale z klientem nie ma w ogole kontaktu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS przykro mi, ale otrzymałam odpowiedź, że ponieważ nie zwróciłeś wpłaty kupującemu, zrobiliśmy to my, to nie możemy zamknąć dyskusji. Decyzja należy do kupującego. 
Czy możesz jeszcze napisac o zwrocie jakiej nadpłaty pisałeś w pierwszej wiadomości? 
Czy może zwróciłeś wpłatę kupującemu, ale poza Allegro Finanse? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

X500_TOOLS
#8 Zapaleniec#

Chodzi o to, ze na swoim koncie mam nadplate od Allegro a nie moge ich wyplacic bez wyjasnienia sytuacji a sytuacja to nie zamknieta dyskusja z klientem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@X500_TOOLS okej, teraz rozumiem. Przykro mi, ale kupujący musiałby zamknąć dyskusję jako rozwiązaną, my nie możemy tego zmienić 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów