anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna opłata

MAMY ROZWIĄZANIE!
Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

wystawiłam produkt na allegro z wyróżnieniem. 10 sztuk. Koszt jednej sztuki 68 plus transport, wyróżnienie 19zł.

Jedna osoba kupiła 1 sztuke w dniu wczorajszym. 

Transakcja 68zł plus transport 19,5zł. Łącznie 87,5zł. Dziś ustaliłam na kocie wypłaty.

Dzisiaj dostałam od allegro informacje że mam zapłacić 86,2zł. Zapłaciłam ale nie wiem za co. Prowizja w dziale BHP to 10%. Wyróznienie 19zł. Do niczego ta kwota nie pasuje. Prosze o pomoc.

 

ureguluj rachunek w Allegro
2020-04-01 13:14

Każdy mail od Allegro zawiera Twoje imię i nazwisko*.

do zapłaty masz:86,20 dotyczy opłat za 2020-03
 
 Zapłać rachunek teraz
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Tak, jest tam wpłata 86,2zł totalnie nie wiem za co. Moja wpłata. Dostałam mail od Allegro aby zapłacic.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Drukpoznan Ale zmień daty na poprzedni miesiąc 🙂 Bo jak widzisz tylko wpłatę to jest to ten miesiąc 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Drukpoznan
#7 Wielbiciel#

Racja, dziękuję bardzo. Wszystko jasne!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Drukpoznan jeśli pomogłem oznacz jako rozwiązane dla potomnych 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
smoluch3
#7 Wielbiciel#

Proszę zerknąć na allegro w zakładkę Moje Konto - Rachunki - rozliczenia z allegro. Tam znajdzie Pani wyjaśnienie. Proszę pamiętać, że od produktów wyróżnionych często pobierana jest dodatkowa prowizja. Wg mnie kwota jest jednak i tak za wysoka. Jeżeli okaże się po sprawdzeniu, że doszło do pomyłki, może się Pani skontaktować z doradcą na czacie pod linkiem:  https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

Basti:)

oznacz moderatorów