anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail powiadomienia

Mariusz_F_91
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie odnośnie mejlingu, kupujący po dokonaniu transakcji dostaje ZAWSZE automatyczny e-mail od allegro tj. zamówienie w realizacji, do wysyłki, wysłane itd. Czy mam możliwość edycji tych mejli? Czy mogę wysyłać swoje powiadomienia ? czy te od allegro są zawsze plus ewentualnie moje? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Ile jeszcze wątków założysz o tym "mejlingu"? Sam wskazywałeś instrukcję, jak wysyłać swoje powiadomienia. Jeśli czegoś nie rozumiesz, pytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a0f7ce34-c6f6-43e6-af7d-ad39bacce619

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nie da się ich edytować, są to maile allegro, jak chcesz swoje wysyłać musisz aktywować 

Menedżer Sprzedaży to aplikacja, która ułatwia sprzedaż na Allegro. Dzięki niej kompleksowo zarządzisz ofertami, zamówieniami i płatnościami. .

Z Menedżerem Sprzedaży:

  • Szybko i wygodnie obsłużysz sprzedaż na Allegro,
  • Sprawnie wystawisz swój asortyment w Allegro,
  • Wyślesz spersonalizowane powiadomienia do klientów,
  • Przygotujesz potrzebne wydruki,
  • Usprawnisz proces wysyłki przez eksport i import danych o transakcjach do programów firm kurierskich czy Poczty Polskiej.
  • Wyślesz hurtowe wnioski o zwrot prowizji.

Dowiedz się, jak korzystać z Menedżera Sprzedaży.

Menedżer Sprzedaży jest dostępny w ramach Abonamentu Allegro.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cafia
#7 Wielbiciel#

Też szukałam odpowiedzi na podobne pytanie. Tylko się upewnię:
Bez Menedżera Sprzedaży nie mogę ustawić tego jednego automatycznego maila jak kiedyś ode mnie do kupującego z informacjami typu "gratuluję wygranej; dziękuję za udział; numer konta bankowego" itp?
Nie ma wersji bezpłatnej Menedżera dla prywatnych, okazjonalnych sprzedających jak ja?
Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cafia Kiedyś była taka możliwość, ale tzw. "wiadomość dla kupujących" została usunięta gdzieś mniej więcej w połowie 2017 roku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

cafia
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info. Taki ze mnie sprzedający, że dopiero teraz się zorientowałam 😀

Ale tak na świeżo, uważam, że to nieładnie. Allegro kiedyś było o wiele bardziej przyjazne. Teraz jest kolejnym z bezwzględnych biznesów, kiedyś było fajną społecznością.

Pozdrawiam niedobitki tej społeczności 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów