anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-mail - "Prosimy o uregulowanie zobowiązania!" - phishing

dragonik_85
#8 Zapaleniec#

Witam, dziś otrzymałem wiadomość na adres e-mail zarejestrowany w serwisie allegro o uregulowaniu zaległych płatności, których oczywiście nie mam, z adresu wielkopolskie@allpartners.pl  mam wrażenie że jest to próba wyłudzenia i chciałbym to zgłosić do serwisu allegro ale nie mogę znaleźć na ich wspaniałej stornie adresu e-mail gdzie mogę wysłać takie zgłoszenie, może ktoś pomoże gdzie to im wysłać ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

a powiedz mi, co ma do tego allegro? 🙂
bo narazie to próbujesz udowodnić, że coś ma, ale ja nic nie widzę, co mogłoby na to wskazywać..

oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Allegro bardzo dobrze o tym wie już od dobry kilku tygodni, nie ma potrzeby pisania do nich tego bo było to już wałkowane setki razy, niestety na taki mailing nie ma rady jak tylko olewać

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Adekpol, wiesz, ludzie są pierwszy dzień w internetach wyraźnie 😛

oznacz moderatorów

dragonik_85
#8 Zapaleniec#

Nie wiem co ma do tego allegro, ale gdyby ktoś się podszywał pod kogoś to chyba lepiej mieć wiedzę o takiej sytuacji i mieć dane na ten temat. Oczywiście, po reakcji śmiem twierdzić że z punktu widzenia niektórych to jest normalne i nie trzeba nikomu zgłaszać, w takiej sytuacji strasznie przepraszam "jego świątobliwość" iż uraziłem jego iloraz inteligencji odważając się zadać proste pytanie na które nie znałem odpowiedzi, bo przecież całe "internety" już dawno o tym wiedzą i nie ma potrzeby kogokolwiek pytać o zdanie czy też informację.      

oznacz moderatorów