anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

EAN sklep z używanymi płytami cd

CeDenet
#7 Wielbiciel#

Mam  sklep  z używanymi  płytami  cd - czy  ja  także  muszę  mieć  uzupełnione wszystkie  kody?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Nie wiem jak z płytami, ale jeśli chodzi o książki używane to nasze głosy jakby zostały wysłuchane 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

arousal
#7 Wielbiciel#

Hej, w poprzednim mailu (chyba z lipca) było info, że w kategorii Kultura i rozrywka (czyli np. książki) ten kod EAN będzie obowiązkowy. Teraz już nic nie rozumiem, dla książek jest tylko ISBN (w dodatku nowych) ??? Proszę o odp.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@arousal  Czytaj tyle razy aż zrozumiesz 🙂  No zmiana jest .

"Chcemy też, aby ISBN był obowiązkowy tylko dla nowych książek. Jeśli wystawiasz książki używane, obowiązek podawania ISBN nie będzie dotyczył Twoich ofert."

"Chcemy też, aby ISBN był obowiązkowy tylko dla nowych książek. Jeśli wystawiasz książki używane, obowiązek podawania ISBN nie będzie dotyczył Twoich ofert."

😄

Książki mają i EAN i ISBN. Przyjrzyj się

_____________
Kama
oznacz moderatorów

arousal
#7 Wielbiciel#

Dobra, akurat to rozumiem; z dzisiejszego maila po raz 1. dowiedziałam się o obowiązku ISBN dla nowych ksiażek. Wyzej z kolei napisałaś, że to juz nieaktualne, teraz piszesz, że książki mają oba kody. Czyli nic się nie zmieniło, oprócz ISBN. Ale mniejsza z tym, martwi mnie ten EAN, skąd mam go wziąść ?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@arousal  Zmieniło się to, że przestali wymagać ISBN dla używanych książek i o tym pisałam. Bo sam ISBN widnieje na książkach już dziesiątki lat .

Książka ma z tyłu kod kreskowy, na górze jest ISBN, na dole EAN. Są one takie same.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

arousal
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!

oznacz moderatorów

PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

Kilka wypowiedzi o książkach a co z płytami? Mam ten sam problem. Płyty które były dołączane do gazet nie maja EAN. Więc jak mam wpisać numer od 24.08.?

Czy dla płyt o parametrze - Rodzaj wydania : Wydanie z gazety - EAN również może nie być obowiązkowy? Tak samo jak dla książek używanych.

oznacz moderatorów