anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

edycja zamówienia - prośba o wyjaśnienie

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Chodzi o Dropshipping

Kiedy mam nowe zamówienie i chcę przygotować przesyłkę do wysłania i wygenerować własną etykietę w DPD klikam na Akcje - Przesyłka - Edycja Paczki

tu określam gabaryt przesyłki i in opcje klikam na - Podsumowanie....

i tu mam problem, bo mam takie opcje:

1 przesyłka (2 paczki) z adresu xxxxxxxxxx (tu podany jest mój adres)

a) Bez podjazdu kuriera

Odbiór przesyłki możesz zlecić później lub nadać ją w oddziale. Nadanie w sobotę jest płatne zgodnie z cennikiem

b)  Dziś 2022-01-03 12:00 - 14:00
Dziś 2022-01-03 14:00 - 16:00
Dziś 2022-01-03 15:00 - 17:00     itd.
Ponieważ jest to dropsipping i nie mam tych towarów na stanie, to co mam ustawić. Dodam, że adres hurtowni mam dodany do książki adresowej.
Co robię nie tak i na jakim etapie.
Jak i co mam ustawić, żeby pojawiła się opcja podjazd kuriera do hurtowni a nie do mnie.
 
A tak wogóle raz kliknąłem na ZAMÓW i wyskoczyła mi przesyłka z niewłaściwymi adresami i teraz wisi mi w systemie a ja nie mogę jej anulować, Co mogę z tym zrobić, jak anulować.
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jestdobrzeRT, konsultuję tę sprawę. Wrócę do Ciebie z informacją zwrotną. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jestdobrzeRT
#8 Zapaleniec#

Kiedy dziś wszedłłem na zamówienia i edycję paczki mogłem zmienić nadawcę i wygenerowałem etykietę.

Mam tylko pytanie, skoro ja jestem nadawcą a nie hurtownia a na etykiecie widnieje hurtownia jako nadawca zamiast mnie, czy  ma to jakiś wpływ na ew. zwroty, reklamacje.

Jeśliby nie miało wpływu, to czy w dropshippingu podobnie wysyła się wszyskie pozstałe metody dostawy w ramach wysyłam z Allegro?

oznacz moderatorów