anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fałsyszywy kupujący na Lokalne zakupił produkt (telefon nie istnieje). Jak mogę anluwa sprzedaż?

mik_PL
#7 Wielbiciel#

https://allegrolokalnie.pl/oferta/nowy-dron-dji-air-2s-fly-more-combo-or-5-baterii

Sprzedałem drona z odbiorem osobisty i płatnością w gotówce a kupujący nie odzywa się. Telefon nie odpowiada (brak sygnału) na rozmowie / Chat na Allegro Lokalne nie odpisuje.

Napisałem w tym temacei do Allego, ale od kilku dni nie mam odpwiedzi od Allegrodrone.png.

Jak mogę anulować sprzedaż?

Prowizja Allegro:

prowizja allegro.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Anulować nie możesz.

oznacz moderatorów

mik_PL
#7 Wielbiciel#

Czy dobrze rozumiem, że mam zapłaci za coś co nie sprzedałem, nawet jak podśle dowody na to, że sprzedawany przedmiot jest wciąż w moim posiadaniu?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Dlatego sie nie wystawia z odbior osobisty... na osobisty sie umawiasz przez panel wiadomosci i rozliczasz z kupujacym kwote bez ceny dostawy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mik_PL Cześć, dziękuję za zgłoszenie. Konto użytkownika zostało już zablokowane, zleciłam też korektę Twojego rachunku za sprzedaż. Możesz wystawić ofertę ponownie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mik_PL
#7 Wielbiciel#

Dziękuję!

oznacz moderatorów

mik_PL
#7 Wielbiciel#

Czy mniej więcej więcaj wiadomi ile czasu to może zająć? Widze na allegro, że pieniądzę wciąż widnieją jako pobrane przez Allegro. Dziękuję za odpowiedź.Screenshot 2024-01-17 at 08.55.42.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mik_PL Korekta została już zrobiona, 14.01 o godzinie 9:00. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów