anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura za usługi allegro na inną kwotę niż pobrane faktycznie opłaty i prowizje.

Client:28045779
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Pierwszy miesiąc sprzedaż na allegro. 

Allegro wystawiło fakturę na kwotę wyższą aniżeli rzeczywiście pobrane opłaty i prowizje wg zestawienia operacji sprzedającego. 

Dlatego saldo na koniec miesiąca nie zgadza się właśnie o tą różnicę. 

Czy allegro rozlicza to w kolejnym miesiącu tzn. Pobiera prowizje lub wystawia FV korektę albo umniejsza FV kolejnego miesiąca.? 

Karolina

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć Karolina @Client:28045779! Nie jestem w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo nie wiem jakiego konta to dotyczy, ale faktury za dany miesiąc obejmują należności naliczone w tym miesiącu i wystawiamy je nie później, niż do 15 dnia następnego miesiąca, natomiast jak rozumiem, Ty wygenerowałaś zestawienie z zakładki Rozliczenia z Allegro, więc najprawdopodobniej na obu dokumentach jest inny przedział dat i stąd wynika różnica.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:28045779
#7 Wielbiciel#

Niestety przedział dat jest w porządku. Tzn. Zestawienie od 1 kwietnia do 30 kwietnia a faktura za prowizje i opłaty za cały kwiecień. Więc przedział dat jest ok. Czy może Pani podać inna podpowiedź albo namiar z kim mogę to wyjaśnić 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28045779 możesz napisać do nas za pomocą formularza, tylko pamiętaj proszę, aby zrobić to będąc zalogowaną na konto, którego to dotyczy. 
Możesz też napisać jakiego konta to dotyczy i przesłać zrzuty z wygenerowanego zestawienia i otrzymanej faktury na adres spolecznosc@allegro.pl (w treści wiadomości, podaj proszę link do tego wątku).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów