anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurier zabrał przesyłkę ale do tej pory widnieje jako nie nadana

BCGEnterprise
#11 Animator#

aa56ce00-152a-11ef-92f4-cd1781ed958c numer zamówienia, prośba o pomoc. W poniedziałek mieliśmy bardzo duzo przesyłek po weekendzie. W 90% przesyłki miały zamówione podjazdy... Nie wiem co się zadziało kurier zabrał nie zamówione i zamówione i to nie wszystkie , stwierdził, że nie ma czasu i nie ma miejsca. Dziś się okazuje, że przesyłki z poniedziałku zabrał ale jedna do tej pory nie nadana. Magazyn przeszukany, nie ma możliwości żeby nie była spakowana bo numer przesyłki drukowany przy juz zapakowanym kartonie odstawiany na palete. Dodam jeszcze, że w poniedziałek poszła na kuriera skarga. Co w takim przypadku. Kupujący już się mocno denerwuje. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BCGEnterprise przykro mi, ale sprawę należy skierować do przewoźnika. U nas w systemie status przesyłki wskazuje, że została dopiero przygotowana przez nadawcę, to InPost będzie mógł tutaj pomóc, skoro została wydana kurierowi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BCGEnterprise
#11 Animator#

20go maja o 9 rano została przygotowana, po wiadomości od kupującej zamówiłam podjazd, bo pomyślałam że gdzieś mogła zostać odłożona, ale sprawdziłam niestety nie. 

oznacz moderatorów