anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są środki za sprzedaż?

AllroadQuattro
#7 Wielbiciel#

ktoś kupił produkt. Tak twierdzi  wy jako platforma potwierdzacie ja natomiast nie mam zaksięgowania na rachunku bankowym .

Natomiast znalazłem jakieś pieniądze w kwocie 140zł na waszej platformie wplata z . I nie mogę nic z tym zrobić? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AllroadQuattro Na Twoim rachunku bankowym pieniądze pojawią się dopiero jak zlecisz przelew z rachunku Allegro > żeby móc zlecić przelew musisz mieć zweryfikowane konto > masz pieniądze na AF i zgadzają się z kwotą za przedmiot + przesyłka > to wysyłaj jak chcesz uniknąć problemów z kupującym

Pieniądze z konta w AF wypłacisz później, po weryfikacji.

oznacz moderatorów

AllroadQuattro
#7 Wielbiciel#

Ja nie zakładałem konta na allegro mam podpieta kartę do płatności dotychczas działało teraz jakieś **piiip**nie w bambus .aktywacje konta którego nie zakładałem.to jakieś chore .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AllroadQuattro Jak kupujesz to ok > ale jak sprzedajesz to musisz zweryfikować konto do wypłaty > tak stanowi ich regulamin > musisz to zrobić inaczej nie dostaniesz kasy

A poza tym jak sprzedajesz > bez założonego konta > i bez zaakceptowania regulaminu ?

oznacz moderatorów

AllroadQuattro
#7 Wielbiciel#

Poza tym próbowałem wpisać nr rachunku to świeci  się na czerwono i nic z tym nie można zrobić. To po co mie ten kaktus .! Miało być prosto i szybko a jest zawiłe i skomplikowanie wystawiam rzeczy okazyjnie a nie zawodowo i nie ma. Czasu by siedzieć całymi dniami i wyjaśniać co gdzie i jak. Jakas masakra.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@AllroadQuattro 

A to akurat prawda. Allegro do łatwych nie należy ;). Dużo w tych jednak jest środków ostrożności i bezpieczeństwa. Takie czasy dla sprzedaży internetowej.

oznacz moderatorów