anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są środki za sprzedany towar?

Swiecak4
#1 Nowicjusz#

Wystawiłam drukarkę do sprzedazy , klient ponoć ja kupił,  ja nic o tym nie wiedziałam   , na początku myślałam że to jakieś,  który chce wyłudzić kasę. 

Gdzie są pieniądze,  które wysłał,  nie widzę tego na Allegro. 

Paczki nie mogę wysłać,  ponieważ od września przebywam poza granicami kraju. 

Miałam utrudniony dostęp do Internetu. Nie mogłam sprawę,ić co się dzieje z wystawionym art.na sprzedaż. 

Prosze o anulowanie zakupu przez klienta .

W związku z tym że nie ma mnie w domu , nie mam możliwości wysłać paczkę do klienta.

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Swiecak4 Jeżeli pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ masz obowiązek wysłać towar. Nie ma anulowania, jeśli wystawiasz przedmioty na Allegro, to trzeba być w domu i pilnować swoich ofert. Allegro to nie zabawa. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Swiecak4, widzę, że 16 listopada sprzedałaś drukarkę i masz na koncie środki w wysokości 463,99 zł. Niestety sfinalizowana transakcja to zawarta umowa, z której powinnaś się wywiązać. Środki za sprzedaż znajdziesz w zakładce Moje rozliczenia lub zakładce Środki i historia operacji. To Twoja pierwsza sprzedaż, więc przed wypłatą środków konieczne będzie, abyś najpierw aktywowała wypłaty.

W pierwszej kolejności powinnaś jednak skontaktować się z kupującym i wyjaśnić tę sytuację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów