anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są linki do aukcji które wystawiłam.

domirozen
#1 Nowicjusz#

Wystawiam ogłoszenia na allegro i nie mogę nigdzie znaleźć linku do nich. 

Chcę komuś wysłać link i nigdzie go nie ma. 

Kiedyś było po prostu skopij link i tyle

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

Wchodzisz na swoje ogłoszenie na górze przeglądarki jest taki pasek, długi pasek, tam jest link, dajesz kopiuj wklej i gotowe, link wysłany 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@domirozen Wszystkie Twoje aktywne oferty są dostępne tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

eSKLEP24online
#8 Zapaleniec#

hej, 

 

po wystawieniu aukcji jest link, natomiast czasami przez pierwsze 60 minut może aukcja nie być widoczna, aczkolwiek dzieje się tak tylko wtedy, gdy serwery są obciążone. 

 

Po wystawieniu aukcji polecam wejść do sekcji: moje oferty i można skopiować np. nazwę aukcji i tam jest również link lub po prostu kliknąć w ta ofertę i wtedy na górze w przeglądarce jest adres strony. 

 

Wystarczy skopiować do momentu w którym widzimy w adresie tytuł plus ciąg liczb. Liczby te są nr aukcji. Kopiujemy tylko do ostatniej liczby i możemy wysłać komuś. 

 

Warto przed wysłaniem po wkleić w drugiej zakładce i sprawdzić, czy prawidło aukcja się wyświetla. 

oznacz moderatorów

Strzyga
#7 Wielbiciel#

Jak się zaakceptuje by linki z Google Chrome na komórce otwierały aplikacje Allegro Lokalnie to nie ma jak zrobić linka i komuś wysłać. Nie ma tam opcji udostępnij, jak zazwyczaj w aplikacji, nie da się też skopiować adresu z paska, bo nie ma paska. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Strzyga Przecież ostatnio w ofertach pojawił się przycisk "udostępnij" (obok gwiazdki służącej do zaobserwowania).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Strzyga
#7 Wielbiciel#

@Knowhere u mnie nie ma. W "normalnym" Allegro jest w prawym dolnym rogu zdjęcia produktu. W Allegro Lokalnie nie ma.

photo.jpg

normalne Allegro (w prawym dolnym rogu zdjęcia):

photo.jpg

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Strzyga No cóż, wychodzi na to, że taką ofertę na AL należy otworzyć sobie w przeglądarce i z niej skopiować linka.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

A-zetka12
#7 Wielbiciel#

Na samym dole strony w aplikacji allegro pojawia się oferta: i jest jej numer, gdy się go skopiuje w googlach pojawia się link z ofertą, jednak nie zawsze tak się dzieje i nie wiem dlaczego.

oznacz moderatorów