anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie sprawdzić w jakiej kampanii biorę udział?

WoodQueen
#10 Popularyzator#

hej ! Gdzie mogę sprawdzić w  jakiej kampanii biorę udział? Jeśli wchodzę w zakładkę kampanie i przeglądam po kolei każdą nie widzę, żebym miała zgłoszony jakikolwiek produkt (ani teraz ani wcześniej). (nie przypominam też sobie, żebym cokolwiek klikała i coś zgłaszała). Jednak przy jednym z produktów, kiedy rozwijam pasek "mój asortyment" - zwiększ widoczność ofert - widzę, że jeden produkt ma na zielono zaznaczone, że bierze udział w kampanii 

przeszłam każdą możliwą zakładkę, żeby to wyłączyć ale nie widzę nigdzie zgłoszenia i wyłączyłam aktywność produktu ponieważ nie chcę naliczania dodatkowych kosztów. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

WoodQueen
#10 Popularyzator#

Niestety nie mogę otworzyć tego linku - wyskakuje "ups coś poszło nie tak" (już na stronie allegro)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Czy możesz podać mi numer oferty, której dotyczy ta sytuacja. Wszystkie oferty zgłoszone do kampanii możesz sprawdzić w zakładce Kampanie i programy.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_  nr oferty : 14633196176 
dałam ją jako zakończona ponieważ nie potrafiłam odnaleźć kampanii i jej wyłączyć. Miałam już naliczoną jedną kampanię 99 zł, kontaktowałam się z allegro mailowo jak mogę sprawdzić, w której kampanii brałam udział jak nie mam żadnego maila , że zgłosiłam się gdzieś, w zakończonych kampaniach nie mam ofert, nie potrafię w żaden sposób odnaleźć tych kampanii. Bo promowane oferty widzę. a w kampaniach przechodzę każdą zakładkę i nic. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen 8 grudnia otrzymałaś od nas odpowiedź na swoje zgłoszenie mailowe i przekazaliśmy Ci informację, że opłata w wysokości 99 złotych dotyczy uczestnictwa w kampanii Black Weeks 2023. Mówi o tym regulamin tej akcji: 


"Za przystąpienie do Kampanii Spółka pobierze jednorazową opłatę w wysokości:

a. 99 zł (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć złotych) brutto w przypadku zgłoszenia do Kampanii do 20.000 Ofert."

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_ _hola ta wiadomość nie rozwiązauje mojego aktualnego problemu. ponieważ właśnie chccę uniknąć kolejnych opłat za coś w czym nie chcę brać udziału. Przez przypadek zobaczyłam , że w ofercie wyświela się kampania na zielono i w żadnej zakładce nie potrafię znaleźć informacji, w której kampanii kliknęłam i biorę udział - w każdej zakładce miała pusto i tylko opcje : zgłoś oferty dlatego teraz zakończyłam wyśeitlanie ofert bo nawet nie wiem w jakiej kampanii ona uczestniczy 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen zielone oznaczenie "super cena" jest darmowe i nie będziesz ponosić z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. W tym artykule znajdziesz więcej informacji na jego temat. Dodatkowo sprawdziliśmy tę ofertę i w tej chwili jest zakończona oraz nie ma w niej żadnych opcji promowań. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów