anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie ustawić "wiadomość dla kupującego" po zakupie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
liptonp
#9 Pomysłodawca#

Witam. Jak powyżej. Chodzi mi o wiadomość wysyłaną automatycznie po zakupie do kupującego: 

Na przykład: 

"Dziękujemy za zakup przedmiotu.....

Prosimy o wystawienie komentarza....."

W ustawieniach sprzedaży nie mogę znaleźć. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
konto zamknięte
Nie dotyczy

@liptonp nie ma możliwości w systemie Allegro ustawienia takiej wiadomości. Wszystkie wiadomości po zakupie wysyła do kupującego Allegro. Możesz wysyłać takie wiadomości mailem, ale może być to uznane przez kupującego za zbędny spam i zaliczysz negatywa. Robisz to na własne ryzyko.

oznacz moderatorów
liptonp
#9 Pomysłodawca#

Trochę dziwne ze nie ma. Sam też nie znalazłem. Ale. Manual allegro podaje że jest. 

Chyba że to stary artykuł... 

Screenshot_20210129_082656_com.microsoft.emmx.jpg

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@liptonp zdjęcie widzisz tylko ty, musi zatwierdzić moderacja żeby inni zobaczyli. Wrzóć link do artykułu.

oznacz moderatorów
liptonp
#9 Pomysłodawca#

http://www.alegro.sklep.pl/poradnik-sprzedawcy.php

 

WWiem że to link ni do allegro. Ale odnosi się do tego. Mi się wydawało że gdzieś była taka opcja. Dostaje też takie wiadomości po zakupie. L. W załączniku np regulamin. Fv proforma itp. 

oznacz moderatorów
liptonp
#9 Pomysłodawca#

No chyba że to przez zewnętrzne narzędzie jest realizowane 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@liptonp takie akcje, to tylko z zewnętrznych narzędzi. Allegro raczej nie ułatwia kontaktu z kupującym. Jedyne narzędzie jakie udostępnia to Centrum Wiadomości.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@liptonp Ale zdajesz sobie sprawę, że strona którą podlinkowałeś jest nieaktualizowana pewnie z 10 lat, albo i dłużej?
Sama "wiadomość dla kupującego" została usunięta już parę lat temu. Do niedawna była jeszcze taka możliwość w menedżerze sprzedaży, ale ten też zostanie wyłączony w najbliższych tygodniach.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
eCommerceLab
#10 Popularyzator#

Na Allegro kiedyś można było taką wiadomość ustawić, w tej chwili tylko przez zewnętrzne narzędzia.
W Niezbędniku Sprzedawcy tego typu narzędzie jest za darmo:
https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/automatyczne-wiadomosci-po-sprzedazy/o_narzedziu/

oznacz moderatorów
liptonp
#9 Pomysłodawca#

A widzisz. Dziękuję. Nie miałem pojęcia o takim narzędziu. Dziękuję 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@liptonp bo to nie jest narzędzie Allegro, tylko zewnętrznej firmy.

oznacz moderatorów