anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie wraca przesyłka zwrotna, do paczkomatu czy na adres nadawcy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wojciu_wc
#8 Zapaleniec#

Witam, jak wygląda sytuacja ze zwrotem od kupującego w przypadku konta firmowego ale gdy przesyłka została nadana przez paczkoamat. Załóżmy mam sklep, generuje etykiety inpost dla kupujących do paczkomatu a nie przez odbiór z siedziby firmy (firma działa tylko wieczorami), wieczorem wkładam do paczkomatu przesyłki, gdzie ta paczka wraca w przypadku zwrotu lub nie odebrania? Do paczkoamtu z którego została nadana czy na adres firmy? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Kurier dostarcza Ci ją na adres.

oznacz moderatorów
wojciu_wc
#8 Zapaleniec#

A jest możliwość ustawiania zwrotów do paczkomatu? 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wojciu_wc nie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wojciu_wc na twój adres podany w zwrotach i przywozi je kurier na dres mimo że kupujący nadają w paczkomacie ( dotyczy to smarta jak i zwykłych allegro paczkomat )

________
Κώστας
oznacz moderatorów
wojciu_wc
#8 Zapaleniec#
  • Dziękuję za odpowiedzi, jestem nowicjuszem. Jeszcze jedno pytanie, czy odbiór i zwroty mogą być na inną firmę niż moja. Chodzi o to że niedaleko mojej zarejestrowanej działalności jest inna firma (gabinet kosmetyczny) i dla nich nie ma problemu aby moje wysyłki przychodziły i wychodziły od nich. Czy jest to możliwe do zrobienia w ten sposób? Jeżeli adres do zwrotów i wysyłki będzie na innym adresie i nazwie firmy niż moja? 
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz podać dowolny adres do zwrotów.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@wojciu_wc tak możesz,  tylko weź pod uwagę że ten adres będzie ogólnie dostępny w zakładce zwroty, i może się zdarzyć że klienci będą tam wysyłać wszystko łącznie z reklamacjami czy pobraniówkami 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów