anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie złożyć wnisek o błędnie naliczona prowizję od sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wrednaania1
#9 Pomysłodawca#

Witam. W jaki sposób można złożyć wniosek o błędnie naliczoną prowizję. Sprzedałam jeden produkt w opcji smart a prowizja pobrana za 2 produkty. Proszę o podpowiedź.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wrednaania1 sprawdziłam to zamówienie i prowizja została naliczona prawidłowo. Zgodnie z regulaminem w kategorii Motoryzacja (wszystkie podkategorie "Pozostałe", oferta była wystawiona w kategorii Allegro >  Motoryzacja >  Części samochodowe >  Oświetlenie >  Lampy przednie i elementy >  Pozostałe ) prowizja wynosi 20%. 20% z 40 zł to 8 zł i dlatego taka prowizja została naliczona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wrednaania1
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie przedmioty wystawiam w kategorii motoryzacja i pobierana jest prowizja w wysokości 10 %. Mam rozumieć że jeżeli przedmiot w danej kategorii zakwalifikuję do pozostałych to pobierana jest wyższa prowizja, dlaczego ? przecież to nadal dział motoryzacja części samochodowe.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wrednaania1  prowizja w podkategorii "Pozostałe" wynosi 20%, wynika to z regulaminu, więc jeśli produkt będzie wystawiony w tej kategorii to prowizja wyniesie 20%, a nie 10%.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@wrednaania1 widzisz , to taka pułapka obsajdowa na tych co nie czytają regulaminu .

oznacz moderatorów
wrednaania1
#9 Pomysłodawca#

Jakbym siedziała i tylko czytała regulaminy i zmiany to nic bym nie wystawiła i sprzedała!

oznacz moderatorów