anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zobaczyć potwierdzenie zakupu

Client:91299630
#7 Wielbiciel#

Witam.Ktos kupił przedmiot przeze mnie wystawiony.Wyslal mi potwierdzenie z nr cyfrowym i prosi o potwierdzenie z mojej strony,a ja nigdzie tego nie moge znalezc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91299630 Niczego nie potwierdzaj, w nic nie klikaj, to najprawdopodobniej próba oszustwa, wyłudzenia danych itp. Klikniesz i stracisz pieniądze. On żeby kupić, niczego od Ciebie nie potrzebuje. 

oznacz moderatorów

Client:91299630
#7 Wielbiciel#

Mam konto na Allegro od bardzo dawna.Teraz 1 raz przypadkowo Allegro lokalnie postanowiłam sprobowac,ale nie znam sie na tym tak biegle.Ktos poprosił mejl,a mi nic nie przyszło potwierdzającego.Oferta jest wciaz aktywna i Tsk to wyglada,ze nikt nie kupił produktu:(

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz kasy na koncie, niczego nie wysyłaj. Kupujący ma w ofercie wszystko i wie jak opłacić. Poza tym może dopytać o szczegóły oferty ale nie o jakieś maile, potwierdzenia. Na AL wiele jest tu wątków  o tym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na AL wiele jest tu wątków o tym 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91299630 Niczego nie potwierdzaj, w nic nie klikaj, to najprawdopodobniej próba oszustwa, wyłudzenia danych itp. Klikniesz i stracisz pieniądze. On żeby kupić, niczego od Ciebie nie potrzebuje. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Więc niczego nie potwierdzaj. Jest weekend,  banki nieczynne,  potwierdzisz jeśli zobaczysz pieniądze na koncie bankowym albo koncie Allegro.

Prawdopodobnie próba oszustwa,  nie wysyłaj przedmiotu,  nie wierz  w żadne certyfikaty i inne fałszywe deklaracje.

oznacz moderatorów