anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gererowanie etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
MaszynistaU-96
#8 Zapaleniec#

Witam, jestem osobą prywatną i posiadam zwykłe konto. Sprzedawałem na Allegro Lokalnie, a teraz chcę wystawić przedmiot na Allegro, przez "dotychczasowy formularz". Chcę wysłać towar do paczkomatu i kiedy wybieram taką opcję formularz "sugeruje" mi cenę 8,99 zł. Czy jeśli sprzedam jakiś przedmiot to czy etykieta będzie od razu generowana i cena będzie 8,99 zł bez względu na gabaryt, czy będę musiał sam stworzyć etykietę przez "Manager przesyłek" na stronie InPost według ich cennika ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@MaszynistaU-96 tu masz instrukcje https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes... etykietę po zakupie tworzysz w panelu i masz doliczone do rachunki 8,99 zł po włożeniu paczki do paczkomatu, wszystko robisz z poziomu konta 8,99 zł jest bez względu na gabaryt ale zmierz i zaznacz dobrze bo nie nadasz 😞

Tylko zaznacz Metody dostawy wybierz opcję Allegro Paczkomaty InPost (płatne z góry). bo jak dasz paczkomat24/7 to będzie trzeba przez menadżer i za wyższą kwotę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MaszynistaU-96
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, ostatnio sprzedawałem w czasach, kiedy robiło się to przez Managera paczek.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@MaszynistaU-96 a sorki troszku namieszałem bo pisałeś o allegro lokalnie 🙂  na zwykłym dalej musisz importować do menadżera chyba że masz umowę i podepniesz to nadasz przez wysyłam z allegro 🙂

Reszta bez zmian 8,99 bez względu na gabaryt i jak nie masz umowy do import po połączniu konta allegro z menadżerem i przedpłata i nadajesz za 8,99 zł chyba że normalnie przez menadżer to będzie wyższa kwota tu masz jak połączyć tym poradniku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MaszynistaU-96
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, wielkie dzięki.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@MaszynistaU-96 tak , jeśli ustawisz Allegro paczkomaty i skorzystasz z opcji ,,wysyłam z allegro ,,

oznacz moderatorów